'Program too big to fit in memory'

Witam, mój problem jest następujący:

Miałem stare sterowniki do karty graficznej i chciałem zainstalować nowe żeby gra Skyrim lepiej działała, ale zaczęły się problemy, sterowniki się odinstalowały i nie mogłem zainstalować nowych. Szukałem w Google co z tym zrobić ale nic nie pomogło więc postanowiłem zrobić format. Jeszcze raz zainstalowałem Windowsa 7, zainstalowałem wszystkie sterowniki i chciałem zainstalować Skyrim z tego samego obrazu, lecz po otworzeniu install.exe z którego instalowałem już grę dwa razy wyskakuje DOSowe okienko w którym pisze jak w nazwie tematu ’ program too big to fit in memory’. Szukałem odpowiedzi na ten temat, wchodziłem w msconfig i zmieniałem ilość ram, zainstalowałem najnowszy Net Framework itd itd. Nic nie pomogło więc jeszcze raz sformatowałem komputer i próbowałem i na ‘czystym’ Windowsie i na tym ze sterownikami i dalej nie mogę zainstalować gry. Boje się że problem się może w przyszłości powtarzać z innymi programami, dlatego chcę temu zaradzić.

PS. Po pierwszym formacie aktualizowałem Bios, programem @BIOS od Gigabyte, zapomniałem to zaznaczyć.

Mój PC:

Windows 7 Ultimate 32-bit

Procesor - AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.60 GHZ

Ram - Patriot PC2-6400 800MHz 2.0v 2x2GB

Płyta główna - Gigabyte GA-M56S-S3

Chipset Nvidia nForce 560

Grafika - GeForce 8600 GT 1024 MB

Spróbuj odpalić grę na czystym windowsie, bez sterowników. Jakby co downgrade’uj bios do wcześniejszej wersji (może straciłeś kompatybilność pamięci?). Sprawdź czy na jednej kości będzie to samo (to zrób jako pierwsze). Znajdź inny “obraz” gry (1911). Sprawdź czy masz ustawioną pamięć wirtualną (choć mieć powinieneś…)