Program TotalMedia 3, źle wyświetla ekran startowy

Witam, mam pytanie odnośnie programu TotalMedia 3. mam kartę hybrydową, stery zainstalowane, w programie TM3 nie ma innych problemów z wyjątkiem jednego co ostatnio mam.

Chodzi mi o to, że jest czarne tło pod menu a wcześniej tak nie było. Pokażę o jaką stronę startową TM3 mi chodzi.

http://zdjecia.pl.sftcdn.net/pl/scrn/76000/76493/arcsoft-totalmedia-5.jpg

Na dole i po prawej stronie jest czarne tło a w lewym górnym rogu jest normalne tło, który pokazuje godzinę i nazwę TotalMedia i nie ma telewizorka, tego obrazka.

Nie dawałem zrzutu bo niczym by się nie różnił, dlatego pokazuję na przykładzie.

Odinstalowywałem dwa razy program czyszcząc rejestr i to samo jest. Reszta funkcji prawidłowo wyświetla.

Co może być nie tak? Może stara wersja?

Często proponuje odinstalowywanie aplikacji programem Total Uninstall bo nigdy mnie on nie zawiódł, więc pobierz go i zainstaluj.

I za jego pomocą odinstaluj TM3.

Gdy już odinstalujesz zainstaluj ponownie TM ale wybierz inny folder docelowy. i daj znać co i jak.

A jakim programem czyściłeś rejestr?

Czyściłem CCleaner a odinstalowywałem program w domyślnym systemie Windows 7 Dodaj/Usuń programy. Ok spróbuje i dam znać. Ale jak będzie trzeba zrobić format dysku, to i tak będzie, bo będę zmieniać z 32 na 64 bitowy.

Do czyszczenia rejestru polecam jak zawsze TuneUp Utilities ;p

Odinstalowałem tym Total Unistaller i zainstalowałem TM3. Nadal to samo. Zastanawiam sie czy to nie ma wpływu na aktualizacje Adobe Flash player bo instalowałem aktualizacje, przed tym problemem co teraz jest.

A spróbuj przywrócić komputer do stanu wcześniejszego.(przywracanie systemu)

A po co mam przywracać system? gdyby było coś poważniejszego, to bym przywrócił ale to tylko plansza źle się wyświetla a reszta opcji dobrze działa, czasem się zawiesi program. Spróbuje ściągnąć TM3,5 lub inna wersje TotalMedia i zobaczę jak będzie. Ale nie dziś.

Dodane 18.07.2012 (Śr) 9:06

Problem rozwiązałem, gdyż to samo było jak zainstalowałem wersję 64 bitową Windows 7 professional. Na tym systemie miałem problem z wyświetleniem filmów na dailymotion a na pozostałych stronach było ok. Więc odinstalowałem flash player 11 w tym ActiveX od adobe i ponownie zainstalowałem. Wtedy gdy uruchamiałem TotalMedia, pojawił się błąd You must install Flash player 7 or height. Nadal było brak obrazu na Dailymotion. Ale Zdeinstalowałem program TotalMedia i ponownie zainstalowałem a przed tym zainstalowałem flash player bylo z ActiveX lecz nie ma na liście zainstalowanych programów. Teraz działa jak należy ale bez ActiveX od adobe.