"Program TV 3" juz jest :)

Jest to aplikacja wyświetlająca program telwizyjny danej stacji. Aplikacja wyświetla program stacji, dodatkowo można ustalić kryteria, wg. których ma zostać wyświetlony program (godziny emisji, dzień i kategoria). Główne funkcje programu to:

  • wyświetlanie programu jednocześnie dla kilku stacji

  • wyświetlanie opisów filmów (przez kliknięcie w niebieską ikonkę z literką “i”)

  • zapis i odczyt makr, przez co nie trzeba przy każdym uruchomieniu wybierać ulubionych stacji

  • zapis programu do pliku HTML

  • funkcja aktualizacji listy stacji telewizyjnych

  • obsługa kółka myszki w polu programu

  • gdy program nie chce się pobrać to można pominąć jego pobieranie

Program wymaga aktywnego połączenia z internetem.

http://www.icpnet.pl/~pinio/programtv.zip (273kb)

świetny i pomocny programik :o :o :o

a propo programu tv. Czy nie wiecie gdzie znajde podobny programik lub stronke na kktorej bendzie program tv dla kanalu “tvn turbo” ???

Bardzo fajny programik. Malutki, przydatny, pożyteczny :smiley: Prosty w obsłudze etc - same plusy :smiley:

W porównaniu z “dwójką” to znacznie lepszy. Matamorfoza jeszcze lepsza niż na vortalu :slight_smile: Pozdrawiam.

Programik fajny tylko mi ani jedna stacja sie nie ładuje co jest grane na firewallu mam ten programik puszczony i nic ?

pozdrawiam hejol

Piniol moje gratulacje za napisanie takiego fajnego i przydatnego programu :brawo: :ok:

Jak dla mnie super, o czym może też świadczyć mój komentarz na vortalu :slight_smile:

hejol, to wina wirtualnej polski, dane sa pobierane z ich stron, a przed chwila WP poraz kolejny nie dzialala, jezeli upadnie, a na co sie zanosi to trza bedzie przerobic program na onet.pl :wink:

szatan: program dla tvn turbo jest na tv.onet.pl :slight_smile:

tylko dalej mi nie chodzi czy ktoś może pi pomóc :frowning:

Tak ale jak go przerobić na onet ?

pozdrawiam hejol

Piniolowi raczej chodzi o to, że on będzie musiał ten programik przerobić :slight_smile:

dokladnie tak :slight_smile: najprawdopodobniej w ten weekend pokombinuje :slight_smile: W ciagu tygodnia postaram sie skonczyc wersje 3.1, ktorej na razie nie wypuszcze, najpierw pokombinuje z onetem :slight_smile:

Czekam Piniol bo programik jest ok i szkoda byłoby nie mieć go na kompie

pozdrawiam hejol

no poki wp.pl chodzi to programik tez bedzie dzialac ehehe ale ze wp upada to lepiej przejsc na onet :wink: Juz nie mowiac o tym ze w program troche pracy wlozylem i glupio by bylo gdyby przestal nagle dzialac ehehe No ale trzeba liczyc sie z tym, ze po przesiadce na onet program sie troche zmieni

@Piniol, to może zrób tak, że serwer będzie ustawiany w pliku ini, tak, że przy zmianie adresu, nie będzie trzeba wydawać nowszych wersji programu, tylko wpisać w konfiguracji nowy.

to nie jest takie proste, bo program nie laczy sie z serwerem tylko ze stronami z programem, nastepnie yciagam ze strony to co potrzebne :slight_smile: Chwilowo zawiesilem prace z powodu tragedii rodzinnej, ale juz mam w planie sciaganie rowniez z onetu i interii :slight_smile:

PROGRAMIK SUPER.

Postaraj się, aby była bardziej uniwersalny, czyli mógł korzystać danych na kilku portalach…

:zdrowie:

POZDRAWIAM

nie, w wersji 3.1 bedzie taka mozliwosc :slight_smile:

Portal Wirtualna Polska wprowadził jakieś zmiany na swoich stronach i Program TV 3 nie wyswietla tytułów filmów itp. Trwają prace nad wersją 3.1, w której ta niedogodność zostanie usunięta :wink: Na razie Program TV 3 będzie niedostępny do pobrania.

Co prawda nie wiem czy jest sens no ale portal jeszcze wkoncu istnieje :wink: Na pocieche powiem, ze program juz prawie pobiera dane z protalu Panorama Firm :slight_smile: Prawdopodobnie niedlugo dolaczy do niego Interia :>