Program tylko do nagrywania dźwięku

Dosłownie do nagrywania a nie z żadnych cd czy ze skype i nie do edycji,żadnych konwersji do PCM.Szukałem pod hasłem “recorder” na tej witrynie ale znalazłem tylko free sound recorder,który niestety nagrawa tylko na wav,wma i mp3,a ja chcę na dowolny format typu stream,np ogg czy wma voice.

Obecnie mam total recordera,ale niestety jest to program płatny i niekoniecznie chcę szukać serial czy crack.A przecież niemożliwe aby nie było darmowego narzędzia do tak banalnej czynności.

Zobacz TEN PROGRAM

No i lipa z tym nagrywaniem.Okazuje się ze all recorder i arial recorder są płatne.Graficzny interface jest nie do zniesienia,podczas gdy jedną czynnością którą sie robi jest nagrywanie dźwięku.Nie do wiary a jednak nie istnieje chyba darmowy nagrywacz dźwięku,co ciekawe systemowy rejestrator dźwięku się automatycznie wyłacza po nagraniu jednej minuty.

To po prostu niesamowite,co się dzieje na rynku oprogramowania,produkuje się darmowe programy do różnych niesamowitych zadań ,a do najbardziej banalnej rzeczy nie można nic znaleźć.Co prawda na tym forum nie romawia się o crackach,no ale w tej wyjątkowej sytuacji,nie mogę znaleźć właściwego do mojej wersji total recordera,a te co można znaleźć w sieci są tylko do wersji których nie ma skąd ściągnąć.I to się nazywa mieć związane ręce…

edit

mam już total recordera 5 i aktywację,świetny program ,a te wszystkie alternatywne to nic nie warte

Audacity