Program typu autoclick + opcja weryfikacji zmiany obrazu

(Himynameischris) #1

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Jestem studentem jednej z wrocławskich uczelni i szukam programu, który rozwiąże problem beznadziejnego systemu zapisu na zajęcia wydziałowe. Mianowicie strona jest po prostu tragicznie zrobiona, a o wszelkich zmianach w godzinach zajęć, zmianie prowadzących, zmianie liczby miejsc na zajęcia u danego prowadzącego, dołożeniu grup - nie ma ŻADNEJ INFORMACJI! Pracuje obecnie po 12 godzin dziennie i nie mam jak śledzić na bieżąco tych bzdur.

Potrzebuje programu typu autoclick, który dodatkowo będzie miał funkcję weryfikacji zmian obrazu. Program ma odświeżać stronę z zapisami co jakiś określony czas oraz gdy w okienku “liczba miejsc” zmieni się wartość, to zmienić makro na zapis do tej grupy.

Jest też druga opcja jaka wpadła mi do głowy. Jeden program odświeżałby stronę np. autoclick, a inny uruchomiłby jakiś sygnał dźwiękowy gdy wartość liczby miejsc uległa by zmianie. A wtedy ja, albo któryś z obecnych domowników zapisałby mnie na zajęcia.

Jest to dla mnie niezmiernie ważne.

Pozdrawiam

Dodane 10.09.2012 (Pn) 19:49

Pisze nowy post, bo jest to nowy pomysł i chciałbym by został dostrzeżony. Nie potrzebuje podbijać sobie postów…

Może być też progam taki jak autoclick, ale poszerzony o funkcje używania prawego i lewego przycisku myszy podczas tworzenia makra. Mógłbym w ten sposób stworzyć takie makro, które by odświeżało strone, kopiowało liczbę zapisanych osób i wklejało je w wyznaczone miejsce. Następnie może nawet excel by podołał? Tylko nie wiem jakby miało to do końca wyglądać.

Próbuje pokolei instalować i ściągać programy to albo sie nie odpalają, albo nie wiem jak je ogarnąć. Zna ktoś może coś sprawdzonego?