Program umożliwiający narzucenie grafiki w video

Witam

Napiszę konkretnie żeby lepiej zobrazować wam co mi chodzi po głowie. Chciał bym dodać film na youtubie ale na nim jest logo stacji… i w związku z tym poszukuję programu który ma możliwość wstawienia grafiki emotikonki czy czegoś innego co było by w stanie zasłonić logo stacji myślę że wtedy nie było by problemów. Jeśli znacie taki progros proszę o podanie tytułu oraz mały opis co gdzie i jak to w nim zrobić. Dziękuję za wszelką pomoc Pozdrawiam :slight_smile:

virtualdub z włączonym filtrem “fill” lub “logo”. był chyba jeszcze taki który rozmazywał obraz w stylu takiej “pikselozy” coś jak zasłonięte twarze w TV. ale nie pamiętam nazwy.

Lub prosty w obsłudze AVI ReComp. Instalujesz wszystko po kolei, uruchamiasz program, wybierasz ścieżkę video potem przechodzisz w zakładkę ‘Dodatki’ i klikasz w Logo - włącz, potem konfigurujesz położenie na ekranie, przeźroczystość itd, uruchamiasz konwersję i gotowe.

Wszystko ładnie pięknie tylko te pliki w formacie .bmp 24 bitowe które ma do zaoferowania google odrzuca może ty jakieś zaproponujesz ? :slight_smile:

Dodane 23.08.2010 (Pn) 21:58

Z tym programem jest taki problem że obsługuję ona format VFW takiego formatu nie znalazłem w Total Video Conveter a gdy zmieniając nazwe na końcu dopisałem “.vfw” nic to nie dało i tu jest problem