Program uruchamia się raz, później nie działa

Witam,

chciałem zagrać sobie w San Andreas Multiplayer, więc instaluję, odpalam - pograłem z 2h. Na drugi dzień odpalam SAMP, pojawia się klepsydra, znika, nic się nie dzieje. Przeinstalowałem, raz się uruchomiło, drugi raz też (odrazu wyłączyłem i uruchomiłem ponownie), po 20min znów się nie chciał włączyć. Sformatowałem komputer. To samo… Wiecie może co jest nie tak?

Mam DirectX 9.0c, najnowsze sterowniki do karty graficznej i Net frameworka 3.5

Kiedyś w SAMPa grałem normalnie…

jak uruchamiasz raz i działa a potem już nie to wejdz w menedzer zadań i zobacz czy nie zostaje proces gry ktory nie zakonczył się po pierwszym zamknieciu gry, jesli jest to go zakoncz i wtedy sprobuj gre odpalic.

Jaką masz wersję patcha do SAMP powinien być 1.0 lepiej działa niż ten nowszy 2.0

Nie, nie mam tam żadnego procesu odpowiadającego SAMPowi (wydaje mi się że albo było by to gta_sa.exe albo samp.exe)

Używam SAMP 0.3b R4

0.2 nie działa już na większości serwerów, a o 0.1 nie wspomnę xD

To raczej nie powinna być wina procesów bo skoro w międzyczasie wyłączasz kompa i po ponownym włączeniu gra nie odpala to procesy ładuje jeszcze raz

Jak program nie odpala to usuń pliki z folderu San Andreas User Files z Moich Dokumentów. Zresetuje to ustawienia gry, ale powinno pomóc.

SAMP dalej nie chodzi, a GTA Single cały czas działa.