Program usprawniajacy prace kompa

Hej! !!

hmm… Jaką masz prędkość internetu na umowie z Twoim usługodawcą ?

Sprawdź też prędkość na stronie http://speedtest.net/ (kliknij tą pomarańczową piramidę)

A jeżeli chcesz przyspieszyć pracę samego komputera to polecam przeczytać oraz poradę

Ps. nie znam Twojego poziomu umiejętności obsługi komputera ale w razie czego przed tymi poradami wykonaj punkt przywracania systemu:

start => wszystkie programy => akcesoria => przywracanie systemu => utwórz punkt przywracania systemu

Porady na windows xp

Podaj też przy okazji jaki masz system operacyjny (np. windows xp, vista, linux itd.)

marta1126 , Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

No nie wiem, ja nie ufam takim programom, po prostu myślę że one nic nie dają, no ale mogę się mylić.

Jaki system?Jeśli masz xp to czy masz SP2(diametralna zmiana w porównaniu z SP1) a jeśli Vistę to SP1?

Poza tym me@djohnsc podał dwa linki(warto z nich skorzystać).

Przeczyść rejestr CCleaner’em.

Podaj temperatury i napięcia z BIOSu i Everestem Ultimate.

Polecam co jakiś czas użyć darmowego programu o nazwie Odkurzacz, który jest w programach na dobreprogramy.pl, usuwa on zbędne pliki z komputera co w rezultacie zmniejsza jego zaśmiecanie i po pewnym czasie może zacząć chodzić szybciej.:slight_smile: ale sprawdź czy nie masz żadnego wira bo ja ostatnio miałem i mi strasznie zwolnił Pc i neta >:), a w ostateczności ponowna instalacja XP czy co tam masz :slight_smile:

pozdrawiam:)

Programy do optymalizacji systemu:

  • CleanGP,

  • CCleaner.

Optymalizacja rejestru:

  • Eusing Free Registry Cleaner,

  • AML Free Registry Cleaner,

  • NTREGOPT.

Programy do optymalizacji połączeń sieciowych (postępować ostrożnie):

  • TweakMASTER,

  • SG TCP Optimizer.