Program usprawniajacy prace kompa

(Marta 26111) #1

Hej! !!

(me@djohnsc) #2

hmm... Jaką masz prędkość internetu na umowie z Twoim usługodawcą ?

Sprawdź też prędkość na stronie http://speedtest.net/ (kliknij tą pomarańczową piramidę)

A jeżeli chcesz przyspieszyć pracę samego komputera to polecam przeczytać oraz poradę

Ps. nie znam Twojego poziomu umiejętności obsługi komputera ale w razie czego przed tymi poradami wykonaj punkt przywracania systemu:

start => wszystkie programy => akcesoria => przywracanie systemu => utwórz punkt przywracania systemu

Porady na windows xp

Podaj też przy okazji jaki masz system operacyjny (np. windows xp, vista, linux itd.)

(sdar) #3

marta1126 , Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni (włączając w to

znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tej zasady i

popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.

(Feelek3) #4

No nie wiem, ja nie ufam takim programom, po prostu myślę że one nic nie dają, no ale mogę się mylić.

(Lukaszk 89) #5

Jaki system?Jeśli masz xp to czy masz SP2(diametralna zmiana w porównaniu z SP1) a jeśli Vistę to SP1?

Poza tym me@djohnsc podał dwa linki(warto z nich skorzystać).

Przeczyść rejestr CCleaner'em.

Podaj temperatury i napięcia z BIOSu i Everestem Ultimate.

(system) #6

Polecam co jakiś czas użyć darmowego programu o nazwie Odkurzacz, który jest w programach na dobreprogramy.pl, usuwa on zbędne pliki z komputera co w rezultacie zmniejsza jego zaśmiecanie i po pewnym czasie może zacząć chodzić szybciej.:slight_smile: ale sprawdź czy nie masz żadnego wira bo ja ostatnio miałem i mi strasznie zwolnił Pc i neta >:), a w ostateczności ponowna instalacja XP czy co tam masz :slight_smile:

pozdrawiam:)

(Kolmar) #7

Programy do optymalizacji systemu:

• CleanGP,

• CCleaner.

Optymalizacja rejestru:

• Eusing Free Registry Cleaner,

• AML Free Registry Cleaner,

• NTREGOPT.

Programy do optymalizacji połączeń sieciowych (postępować ostrożnie):

• TweakMASTER,

• SG TCP Optimizer.