Program utrzymujący stały poziom głosu

Jak w temacie - poszukuję programu, który utrzymuje stały poziom głosu.

Posiadam kartę telewizyjną i denerwuje mnie (jak pewnie wszystkich) to, że reklamy są o wiele głośniejsze niż program w tv.

Czy istnieje coś, co by automatycznie wyciszało reklamy? (może być wyciszanie całego dźwięku a może być wyciszanie tylko line-in)

Dla zobrazowania tematu - w niektórych telewizorach (philips) istnieje funkcja AVL, która ma działać na tej zasadzie, jednak gdzieś wyczytałem, że nie działa ona w nicam stereo i faktycznie u mnie nic ona nie daje. :wink:

Pozdrawiam. :wink:

Możesz spróbować zainstalować kodeki FFDshow z tym, że w instalatorze w miejscu gdzie się wybiera elementy do zainstalowania zaznaczyć normalizację poziomu głośności. Nie wiem czy pomoże to w przypadku filmów z karty telewizyjnej gdyż żadnej nie posiadam, jednak spróbować warto. U mnie z plikami muzycznymi sprawuje się to bardzo dobrze.

Dzięki kolego za poradę, zaraz się do niej dostosuję, zainstaluję co mam zainstalować i po przetestowaniu dam znać czy pomogło.

Pozdrawiam.

Niestety to nie pomogło… Gdyby ktoś znał taki program o którym pisałem powyżej to nadal czekam na info.

Pozdrawiam.