Program Windows Media Maker się wyłącza

Mam program Windows Movie Maker.

Gdy robie filmik ze zdjęć to mogę dodawać efekty przejścia, przejścia video i napisy, a gdy robię filmik ze scenek to nie mogę dodać, ani efektów przejścia ani przejścia wideo, ani napisów bo program się wyłącza.

Czy można coś zrobić?

Bardzo proszę o pomoc

anulka7

Proszę, korzystając z przycisku Edytuj, zmienić tytuł tematu na taki który będzie konkretnie mówił o problemie.

a czy scenki są osobnymi kadrami? czy w ogóle program widzi te filmiki?

może nie odpowiednie rozszerzenie filmików?- najlepsze dla tego programu jest .wmv

Program widzi filmik bo gdy nie dodaje żadnych efektów to wszystko jest dobrze, a gdy chce dodać jakieś efekty to program się wyłącza

Hej,

:arrow: Z jakiego systemu korzystasz?

:arrow: Jakiej wersji Windows Movie Maker używasz?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Ożywam systemu Windows XP i windows media maker miałam wgramy razem z systemem

Masz zainstalowane wszystkie niezbędne aktualizacje do systemu, w tym Service Pack3?

tego Service Pack3 chyba nie mam, a co mam zrobić gdy już go zainstaluje?

Jak już zainstalujesz Service Pack 3 i pozostałe niezbędne aktualizacje z Windows Update to sprawdź czy problem ustąpi. Jeżeli nie pomyślimy co dalej.

Zainstaluj niezbędne możliwe aktualizacje do systemu, wgraj - jeżeli nie masz - najnowsze sterowniki do grafiki, w tym dobrze by było kodeki do poprawnego odtwarzania filmów i audio dla systemu Windows XP. Po takowym “zabiegu” problem powinien zniknąć :stuck_out_tongue:

Dobra dwa pytania w jaki sposób mam aktualizować Windows i gdzie mam szukać tych kodeków :?:

Odpowiem na pierwsze z nich, skorzystaj z Windows Update.

Wchodzisz na Panel Sterowania - tam masz aktualizacje systemu

a kodeków warto poszukać u Wujka Google - a dokładnie tutaj -> http://www.microsoft.com/en-us/download … spx?id=507 lub http://www.dobreprogramy.pl/XP-Codec-Pa … 13343.html

Hej,

Dodatkowo instalacja SP3 w Windows XP aktualizuje też sam program Windows Movie Maker do nowszej wersji.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Czy to możliwe, żeby po zainstalowaniu SP3 wolniej chodził komputer :?:

Tak.

Zrób defragmentację partycji systemowej.

Menu start, Wszystkie programy, Akcesoria, Narzędzia systemowe, Defragmentator dysków.

A co by się stało gdybym teraz odinstalowała SP3 :?: bo i tak nadal mi się wyłącza ten program Windows Movie Maker

Będziesz miała dziurawy system, bardziej podatny na infekcję.

Hej,

Najprawdopodobniej program Movie Maker wróci do poprzedniej wersji - tej sprzed instalacji SP3.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Hej

Zainstalowałam te kodeki, ale to też nic nie pomogło bo dalej mi się program wyłącza gdy robię filmik ze scenek i chce dodać jakieś efekty nie wiem, możne komputer za stary.

Tylko nie rozumiem w takim razie dlaczego gdy robię filmik ze zdjęć to mogę dodawać efekty :?:

Pozdrawiam anulka7