Program wyczyść komputer

Witam wszystkich mam taki problem , może ktoś ma taki program wyczyść komputer . Do tej pory działał dobrze ostatnio miałem wersje 1.2.89 az pobrałem wersje 1.2.90 i zaczoł się problem to znaczy bardzo długo szuka konfliktów a dokładnie przycina się na sprawdzam kluczrejestru niby sprawdza , ostatnio czekałem z pół godziny i nic . Na tych starszych wersjach to sprawdził w jakieś trzy minuty .Pisałem do wsparcia rechnicznego pare razy i brak jakiejkolwiek odpowiedzi , poprostu olewają ciebie jak już kupiłeś. Dzięki =D>

Możesz używać tego,jest dobry i darmowy:Ccleaner.A jak się nazywa ten Twój program?

naywa się WYCZYŚĆ KOMPUTER a tu masz link http://www.wyczyscic.pl/vy/?linkid=pl3& … 4wodxlO-Cg

Ja używam CCleaner i nie narzekam, jest OK.

Się nie dziwię, że olewają, bo pewnie zaglądają tam raz na pół roku. Podobno dobry jest CCleaner (jw. zostało wspomniane), ale ja używam TuneUp Utilities 2007 (pełna wersja została dołączona do chyba Komputer Świata). Jest jeszcze lepszy, a po za tym ma wiele innych przydatnych i przydatniejszych funkcji.

Dzięki za podpowiedz tego programu TuneUp Utilites pobrałem testowy tylko 2009 i mi zablokował internet siedziałem i kombinowałem ale jakoś odzyskałem , dzięki straciłem zaufanie wolę ccleander :smiley:

Może się aktualizował? Nie wiem. Jak chcesz. CCleanera kiedyś miałem i zły nie jest.

to znaczy coś wykrył w zabezpieczeniach i chciał czy ma naprawić te zabezpieczenie a ja potwierdziłem i zaczeły się kłopoty odzyskałem internet ale następnego dnia problem znów sie pojawił znowu jakoś odzyskałem tylko działa bardzo powoli zobacze jutro co się bedzie działo :expressionless:

Ja używałem obu tych programów Cleanera i “Wyczyścić komputer” i moim zdaniem ten drugi jest lepszy (ostatnio używam już tylko tego). Przede wszystkim nie wywala rzeczy, które mogą ci uszkodzić system i przeszukuje te części dysku, do których Cleaner nawet nie zagląda, więc jest bezpieczniejszy i dokładniejszy. Co do obsługi technicznej to wiem w czym może być problem. Ta firma jest z Czech, więc może trochę dłużej trwać zanim ci odpowiedzą, bo muszą pewnie tłumaczyć. Sam ze 2 razy się o coś pytałem i zawsze dostałem odpowiedź, także mnie nie olewają :slight_smile: Nie wiem czemu u ciebie jest inaczej.

Olej różne garażowe wynalazki :slight_smile:

Tylko twórcy systemu się znają na rzeczy:

http://onecare.live.com/site/pl-pl/default.htm

wybierz “oczyszczanie”

Tak jak systemowe oczyszczanie dysku… :smiley:

Polecam CCleaner, nCleaner, ATF Cleaner

Więc odpowiedzi oczywiście nie otrzymałem ale natychmiast dali nowszą wersję wyczyść komputer pewnie był jakis błąd , jak pobrałem nowszą wersje wszystko wruciło do pożądku . Ja w tej chwili kożystam ccleander i WYCZYŚĆ KOMPUTER i narazie nie mam zadnych problemów , to co zauważyłem że jak przesknuję ccleander a następnie wyczyść komputer to jeszcze znajduje błędy to chyba jest lepszy.Dzięki wszystkim za podpowiedzi :smiley:

Polecam CC.Cleaner…Jest zajefajny.Tylko ostrożnie z nim bo możesz wyczyścić wszystko…

CCleaner wystarczy .

Jeszcze polecam Registry booster - usuwa błędy z rejestru i defragmentuje rejestr na prawde przydatne narzędzie :wink:

CClener - Polecam :wink:

usunął mi z dysku zbędne 3 GB

koledzy co to oznacza ostrożnie z ccleander co pisał kaktus cj, ja używam dość często prawie co dziennie i jeszcze nie miałem przez niego kłopotów jakoś wszystko narazie działa . a może jakaś opinia o Aschampo Win optimalizer 4 :smiley:

No a z kont można pobrać program wyczyść komputer?

no za friko to raczej nie dostaniesz w necie musisz kupić ,przynajmniej ja tak zrobiłem i jestem zadowolony super program mają jeszcze wyczyść pliki ale jego nie posiadam więc nie wypowiadam się a tu link jakbyś chciał http://www.wyczyscic.pl/vy/?linkid=pl1& … 4wodjToC5A :smiley: