Program, zapisujacy pliki

Witam jestem tu nowy, jezeli cos nie tak prosze pisac :slight_smile: szukam jakiegos programu zapisujacego pliki. Np ja mam teraz widnowsa 8 mieszkam w niemczech i jade do polski. Jest jakas aplikacja w ktorej zapisalbym wszystkie moje pliki z aktualnego komputera, a potem w polsce na innym komputerze sobie to wszystko odtworzyl i normalnie sterowal pulpitem i innymi rzeczami jak u siebie ? Poprosze o pomoc:)

Pozdrawiam :slight_smile:

Jeżeli aktualny komputer będzie cały czas włączony to na innym komputerze możesz dostać się do niego z pomocą programu Team Viewer.

Klonowanie dysku ale sprawdzi się jeśli drugi komputer będzie miał identyczna konfigurację sprzętową lub bardzo zbliżoną.

Możesz też spróbować transferu plików i ustawień z innego komputera

http://windows.microsoft.com/pl-pl/wind … another-pc

Najlepiej gdyby ten pierwszy komputer był włączony i podłączony do internetu, możesz wtedy obsługiwać go zdalnie np. za pomocą programu TeamViewer http://www.teamviewer.com/pl/

Ok, dzieki za odpowiedzi,

Jest jeszcze coś takiego jak dane w chmurze. Na zewnętrznym serwerze możesz przechowywać swoje dokumenty, zdjęcia czy filmy i mieć do nich dostęp z każdego komputera, który ma dostęp do internetu (oczywiście dostęp jest odpowiednio zabezpieczony przed niepowołanymi osobami). Nie ma tu niestety mowy o dostępie do Twojego Pulpitu ale zakładam, że raczej chodzi tylko o pliki nań zgromadzone a nie np. granie w gry zainstalowane na Twoim komputerze.

:roll:

Zgodnie z prośbą :wink:

Na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich znaków diakrytycznych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż), proszę poprawić swój post, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

Poza tym na poszukiwanie oprogramowania jest specjalny dział, nie wiem co twój temat ma w ogóle wspólnego z sieciami komputerowymi, dlatego wątek przenoszę.

Zgadzam się z tym. Wujek Google zna wiele takich programów, np: ADrive (50GB), Amazon Cloud Drive (5-50GB)itd.