Program zmieniający głos przy rozmowie na Skype

(Kam) #1

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje jakiś program, który zmienia głos przy rozmowach na Skype? Jeśli tak, to podajcie namiary.

(fiesta) #2

AV VOICE CHANGER SOFTWARE DIAMOND 4.0

http://www.audio4fun.com/

(Kam) #3

No i jak ja mam to zrobić, by nie tylko w czasie rzeczywistym modulował głos, ale i przy wychodzącym połączeniu na Skype?

(Jbviuhvbvui) #4

VoiceMask Pro

(fiesta) #5

Normalnie, włączasz program, wybierasz efeket, albo sam sobie ustawiasz parametry i rozmawiasz przez Skype.

8)

(Offca666) #6

przeciez jak rozmawiasz przez skype to to jest czas rzeczywisty... :roll: na marginesie kliknij przycisk Duplex zeby nie slyszec swojego glosu w glosnikach.

pzdr

(Cebab) #7

Możecie mi powiedzieć, czemu jak chcę kliknąć na Power programie Voice Changer... za każdym razem wyskakuje mi okienko że muszę zakupić pełną wersję, i odliczanie 10 s. i okienko znika, a program dalej nie działa..?

(fiesta) #8

Tak trudno sie domyśleć że sie skończył Ci się okres testowania wersji Trial i chcący dalej korzystac z programu nalezy zakupić pełną wersję :?

(Cebab) #9

ale ani razu go nie używałem, dopiero go dzisiaj ściągnąłem

(fiesta) #10

A wcześniej nie był instalowany na tym komputerze ??

Przed chwilą pobrałem z podanego wcześniej adresu i wersja Trial "sprawuje się" normalnie

8)

(Cebab) #11

był...

A czy jest jakaś możliwość, może inny program, bo muszę zmienić głos...?

(fiesta) #12

8)

(Angel1122) #13

Btw. wyobrażam już sobie co to "muszę" oznacza :wink: Pewno jakieś wygłupy 12-latka itp.