Program zmieniający głos przy rozmowie na Skype

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje jakiś program, który zmienia głos przy rozmowach na Skype? Jeśli tak, to podajcie namiary.

AV VOICE CHANGER SOFTWARE DIAMOND 4.0

http://www.audio4fun.com/

No i jak ja mam to zrobić, by nie tylko w czasie rzeczywistym modulował głos, ale i przy wychodzącym połączeniu na Skype?

VoiceMask Pro

Normalnie, włączasz program, wybierasz efeket, albo sam sobie ustawiasz parametry i rozmawiasz przez Skype.

przeciez jak rozmawiasz przez skype to to jest czas rzeczywisty… :roll: na marginesie kliknij przycisk Duplex zeby nie slyszec swojego glosu w glosnikach.

pzdr

Możecie mi powiedzieć, czemu jak chcę kliknąć na Power programie Voice Changer… za każdym razem wyskakuje mi okienko że muszę zakupić pełną wersję, i odliczanie 10 s. i okienko znika, a program dalej nie działa…?

Tak trudno sie domyśleć że sie skończył Ci się okres testowania wersji Trial i chcący dalej korzystac z programu nalezy zakupić pełną wersję :?

ale ani razu go nie używałem, dopiero go dzisiaj ściągnąłem

A wcześniej nie był instalowany na tym komputerze ??

Przed chwilą pobrałem z podanego wcześniej adresu i wersja Trial “sprawuje się” normalnie

był…

A czy jest jakaś możliwość, może inny program, bo muszę zmienić głos…?

Btw. wyobrażam już sobie co to “muszę” oznacza :wink: Pewno jakieś wygłupy 12-latka itp.