Programik do odzywskiwania hasel


(Ludee) #1

kiedys mialem taki programik ktory potrafil pokazac jakie haslo znajduje sie pod gwiazdeczkami...

tzn w programie bylo jakie start czy cos takiego i kursor sie zmeinial i potem po najechaniu tym zmienionym kursorem na haslo w oknie programu pojawialo sie co sie miesci pod gwiazdeczkami - moze wiecie jak sie ten program nazywa

z gory dzieki ...


(pysiu) #2

Revelation 2.0.1.100

Bardzo mały, ale niezmiernie użyteczny programik pomocniczy. Jego zadaniem jest odczytywanie pól, w których ukryte są teksty (hasła) w postaci gwiazdek: ********. Dzięki temu programikowi, możemy ukryty tekst odczytać w przeciągu kilku sekund. Aby odczytać hasło, należy uruchomić program, kliknąć na ikonkę celownika i cały czas trzymając wciśnięty klawisz przesunąć ją na pole z ukrytym tekstem, a następnie zwolnić klawisz myszki. Odszyfrowany tekst hasła można odczytać w okienku Revelation.

ShowPass 1.01

Mikroskopijny, bardzo przydatny programik do pokazywania haseł zamaskowanych gwiazdkami *******. Pokazuje wszystkie zamaskowane hasła niezależnie od programu (Internet Explorer, Windows Commander/Total Commander itp.). Obsługa programu jest bardzo prosta - widniejącą w okienku programu lupę trzebo przeciągnąć nad maskujące gwiazdki i w okienku pojawi się odkodowane hasło. Najnowsza wersja działa już również w systemach 2000 oraz XP.


(Ludee) #3

wielkie dzieki