Programik do podkręcenia procka

witam mam procek pentium 4 chciałbym podkręcić jego moc jaki program polecacie aby był łatwy w obsłudze i po polsku.

najlepiej procka podkręca się w Biosie

Najlepiej to śrubokręt krzyżak… tylko uważaj żeby nie przekręcić go za mocno, bo możesz wykręcić dziurę w płycie głównej, a tego nie chcemy…

Procka jak wszystko inne poza kartą graficzną podkręca się w biosie. Zapomnij o programach.

hehe już czytałem na jednym forum o tym śrubokręcie i krzyżaku i wiertarce jeszcze ale dowciapny jesteś hihihi

Jaką masz płytę główną? i jaki zasilacz

płyta główna ASRock P4i65G a zasilacz Codegen ATX 300W

Zasilacz zmiejsca do wymiany na Fortrona 350W HLN

przy takim czymś to możesz jedynie narobić dużooo dymu i smrodu

podkrecenie tego procka nic nie da …puste herce…zapomnij…

Przy jego podkręcaniu dostałbyś większą temperaturę niż ta o której pisałeś w innym poście . więc zapomnij o OC :? :frowning:

nic oprócz zwiększenia temperatury nie osiągniesz, P4 to niewypał - niewydajna grzałka, nawet przy zegarze 5GHz są wolne jak ślimaki…

z tego duetu będzie dym, nic więcej - rada: zmień komputer jak masz kase jak nie to nic nie kombinuj

wchodzisz do biosu podnosisz fsb o 10mhz, jak by nie wstawał dajesz większe napięcie, a związku z tym że lato się zaczyna, masz pentiuma, odczuwasz zapach palonego procka enentualnie zasilacza :lol:

co do zasilacza to :

a płyta przeciętna

Nie odpowiadam ze twój sprzęt, jak by co

Jeśłi twoj p4 ma conajmiej 2,8ghz to nie ma sensu go podkręcać . nic ci to nie da…

mozesz podkręcić…

ale tylko jeżeli chcesz z domu zrobić saune :smiley: :smiley: :smiley:

a na serio to odradzam… przy tym zasilaczu

mam 3.0 Ghz

Złączono Posta : 09.06.2007 (Sob) 22:50

dobra chyba zrobie dym bo juz mam dosyć tego kompa

lepiej go sprzedaj ;] będziesz miał z niego troche kasy :wink:

Te procki to dziadostwo.

Temp, się zwiększy a wydajność prawie nic.

Zasilacz za mało mocy, ma ja próbowałem podkręcić na nim sempona3000+ 754 max co się udało to 2,10 ghz. :?