Programik

(Rafal8882) #1

Witam. Mam prośbe. Czy ktoś może podać mi link do programu, który ściąga linki z rapidshare. Tylko żeby można było zostawić na noc kompa włączonego i żeby linki sie ściągały po kolei tak jak były zapisane a ja będe mógł iść w spać...?? :stuck_out_tongue:

Z Góry Dziękuje...

(Pedalll2) #2

rapidshare manager :slight_smile:

(Rafal8882) #3

Ale ja nie mam konta premium a tam jest napisane że Funkcja download Działa tylko jeśli posiadasz konto premium. Albo ja to źle rozumiem...

(Sebastianchrzan) #4

nie posiadając konta prenium można sciągać po kilka plików na dobę np coś jest podzelone na 30 części po 100mb to będziesz sciągał z tydzień bo dla darmowego kont są limity!

(master of disaster) #5

Dozamet1 , 30 części po 100 partów to jakieś 6 filmów, a tyle to się nawet nie opłaca ściągać z konta free...

Ale kiedyś ściągałem plik ważący 700MB 7 czy 8 partów miał, i tym programem rafalek9 , możesz zrobić to co chcesz, wklejasz linki i zostawiasz na noc :).

Pozdrawiam

(Agatonster) #6

rafalek9 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif