Programowy odtwarzacz DVD na PC

Witam…jaki odtwarzacz DVD jest najlepszy według Was?Prosze o opinie…

Power DVD 5…

Osobiście polecam LG GDR-8161B

Dla porównania podaję stronkę z wynikami testów napędów DVD:

http://www.komputerswiat.pl/informacje/ … rzet-05_03

:):):slight_smile:

Raczej nie oto chodzi… :?

Masz problemy z językiem polskim…??? Chodzi o odtwarzacz DVD na PC a nie o oprogramowanie…ZOBACZ TYTYŁ POSTU !!

Po pierwsze odtwarzacz, a nie napęd, po drugie na PC, a nie do PC, więc ja mam rację, chyba, że gościowi chodzi faktycznie o napędy DVD, ale źle to napisał…

Poza tym to jest forum softowe.

Na koniec przeczytaj na głównej stronie forum o czym traktuje ten dział - to powinno rozwiać wszelkie Twoje watpliwości.

Jak widać z polskiego jestem lepszy od Ciebie…

Moja propozycja: odłóżcie sprzeczki na bok i niech sam zainteresowany dokładnie się wypowie o co mu konkretnie chodzi.

Pozdrawiam

Cieszę się, że mój post wzbudził taką zagorzała dyskusję…myślę, iż temat postu przedstawia klarownie to o co mi chodzi…chodzi mi o odtwarzacz, a nie o napęd…napęd juz nabyłem…teraz szukam programu, który pozwoli mi maksymalnie wycisnąc mój sprzęt…mam glośniki Creativa 5.1 5100 i karte SB live! 5.1 Digital…wypróbowałem od rana parę programów i stwierdzam, że godne polecenia sa Easy DVD Player…Power Cinema(ładny graficznie…ale to ie wszystko) i WinDVD 5(dużo opcji konfiguracyjnych)…to chyba koniec tematu(postu)

a Power DVD Ci się nie podba :?: Bo ja go uzywam i nie narzekam…

No chyba że któryś inny ma taką funkcję, że mozna zmieniac rozmiar napisów…

W Power DVD miałem problemy z odtwarzaniem dźwięku…ale jeszcze przetestuje…dzięki

Oki… Skoro pisałeś, że testowałeś kilka programów, to mam pytanko… Czy któryś oferował mozliwość zmiany sposobu wyświetlania napisów (choćby zmiana rozmiaru)… Bo to dla mniej jedyny minus PowerDVD, że on tego nie potrafi… Być może wszystkie nie potrafią, bo tutaj napisy są inaczej wykonane niż przy zwykłych “Diviksach”, jednak to by mnie troszeczkę zmartwiło… :frowning:

POZDRAWIAM, Pawek.

Musze cię zmartwić…w żadnym nie napotkałem takiej opcji…zdaje mi się,że jest tu zasadnicza różnica pomiędzy Divx-owymi filmami a tymi na DVD.W filmach na DVD napisy sa scalone z filmem(tak mi się zdaje), a nie jak w przypadku Divx - dodatkiem do filmu…jeśli masz ochotę to przetestuj sobie także ten odtwarzacz…znalazłem go w jednym(nowszym) poście …

ftp://sunsite.rediris.es/mirror/winsite … dvd1.2.ZIP

Pozdrawiam.

Nieeeeee… scalone to one nie są, ale są specjalnie spreparowane - mniej więcej jako bitmapy i potem są nakładane na film. Dlatego powiększanie lub zmniejszanie mogłoby wpłynąć na ich jakość - tak jak zmniejszanie i zwiększanie bitmapy.

No nic, w takim razie zostaję przy PowerDVD.

POZDRAWIAM, Pawek.