Programu blokującego uruchamianie określonych programów

Tylko chodzi mi o to, by można było blokować uruchamianie programu na określone dni tygodnia. Np. program jest zablokowany od poniedziałku do piątku, ale w sobotę i niedzielę działa (blokada i odblokowanie ma następować automatycznie) - dobrze, żeby była też możliwość doprecyzowania godziny odblokowania - żeby nie odblokował się o godzinie 0:00 z piątku na sobotę, tylko np. w sobotę o 8:00. Najlepiej, żeby można było chronić konfigurację hasłem, oraz ustawiać własne komunikaty przy próbie otwarcia zablokowanego programu. Program ma być na system Windows XP. Czy w ogóle istnieje coś takiego?

http://programy.pcworld.pl/pc/programy/3631/dfg.ShutDown.XP.3.7.8.html Znalazlem cos takiego.Nie wiem czy do konca zrobi to co chcesz ale zerkinij. :slight_smile:

Nie o to mi chodzi. Uruchamianie programu zgodnie z rozkładem wedłum mnie oznacza, że program sam uruchomi się o określonej godzinie, a mi chodzi o taką sytuację: Osoba uruchamia plik exe np. we wtorek i program się nie uruchamia i wyskakuje błąd typu “Możliwość uruchomienia programu została zablokowana w dniach od poniedziałku do piątku. Spróbuj uruchomić program od soboty do niedzieli”. Reszta systemu musi być dotępna.