Programu do czyszczenia systemu z niezbednych plików

Programu do czyszczenia z niezbednych pozostałości plików na dysku(zeby był bezpieczny)zeby umiał rozróżniac co można wyrzucic a co nie :smiley:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=59&id=1188

Do czyszczenia dysku CCleaner, do czyszczenia rejestru (CCleaner też czyści rejestr) np. Regcleanerem lub jv16 PowerTools.

ja osobiście wszystko co niezbędne bym zostawiał :stuck_out_tongue:

a czyścił raczej ze zbędnych…

co racja to racja

jv16 PowerTools to jeden z najlepszych programów tego typu natomiast do oczyszczania dysku polecam odkurzacza professional

ja też polecam odkurzacz a do reszty starczy jv16 :mrgreen:

WinXP Manager v 4.96

Lepiej ściągnąć odkurzacz i jv16

oczywiście jesli chce tylko uporządkować i wyczyścić dysk

CCleaner i RegSeeker to mój komplet i od 6 miesięcy nie mam problemów z systemem ;]

A jeśli mamy pieniążki lub czas na poszukiwanie na forum infa o archiwalnym numerze KŚ gdzie program był dołączany za free to tuneup :mrgreen:

Jest czyszczenie rejestru, usuwanie zbędnych plików i inne dość przydatne funkcje.

Ale odkurzacz + jv16 wystarczą :smiley:

TuneUp + CCleaner

Programu RegCleaner nie polecam bo kilkakrotnie skasował mi coś co było potrzebne także tylko format pomógł.

Kopii oczywiście nie robiłem :x

A więc tak powtórze:

Ja korzystam z:

jv16 PowerTools, RegCleaner, CCleaner, ATF Cleaner, EasyCleaner i jestem zadowolony (jakby co to te pogrubione polecam :lol: )

wg mnie najbezpieczniejsze to RegCleaner i CCleaner

Też polecam CCleaner i RegSeeker. Płatny WinXP Manager też jest bardzo fajny. Mam go z KŚ.

kombajn nie tylko do czyszczenia ale i do optymalizacji systemu. Ma też możliwość zmiany bootscrena oraz ekranu powitalnego. Super program.

Myślę, że temat jest wyczerpany. Można jeszcze zapoznać się z TYM