Programu do kompletnego ściągnięcia strony internetowej


(Scythe44) #1

Chodzi o to, że nie zawsze mam dostęp do internetu a znalazłem bardzo dobry słownik on-line i chciałbym móc z niego korzystać nawet jak jestem w miejscu w którym nie ma internetu. Czy istnieje jakiś program, który pozwoli mi to zrealizować?


(pysiu) #2

strony można pobierac programem teleport wtedy pobierasz całą witryne i zapisujesz ja na dysku http://www.computerworld.pl/ftp/129/Tel ... 01530.html


(boczi) #3

Lub HTTrack Website Copier.


(pysiu) #4

http://www.oeiizk.edu.pl/informa/stempska/stempska.htm do pobrania HTTrack Website Copier


(Scythe44) #5

Sciagnalem sobie program Teleport Pro, zapisalem kopie strony jako "browsable on my hard drive". Jednak kiedy w odpowiednim miejcu na tej stronie wpisze slowo do przetlumaczenia (strona internetowa, ktor jest slownikiem) wyskakuje mi komunikat, ze nie mozna nawizac polczenia z serwerm (sytuacja kiedy nie mam dostepu do internetu). Dlaczego tak sie dzieje? Nie wystarczy zapisac kopii strony? A moze nalezy zrobic cos innego? Bardzo prosze o pomoc.


(fiesta) #6

Niby jak sobie wyobrażasz tłumaczenie słownikiem online bez dostępu do netu :smiley: :smiley: :smiley:


(Scythe44) #7

No myslalem, ze moge sciagnac strone internetowa wraz z bazą jej tlumaczeń.


(fiesta) #8

W ten sposób ściągasz kompletny scrpyt strony a nie bazę tłumaczeń. Ona jest na serwerze na którym jest umieszczona strona i dlatego taki słownik nazywa się online :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:


(3dm Racek) #9

Podobną sytuację masz z gierkami on-line