Programu do masowego sciągania muzyki z RapidShare - Premium

Witam.

Szukam programu,w którym umieściłbym kilkanaście/kilkadziesiąt linków z RS, a następnie pliki te sciągnęłyby się bez żadnego zbędnego klikania, pokolei.

Jest taka możliwość w ogóle ? Bo ja nie mogę nigdzie znaleźć takiego programu. A np. Rapid Get działa tylko z rapidshare.de .

PS. Przypominam, że mam Premium

Do zamieszczenia plików jest program RAPIDUPLOADER

http://rapidshare.com/en/rapiduploader.html

natomiast co dościągania to nie istnieje taki program, chociaż ostatnio pojawił sie RAPIDOWN (linku nie podam) , omija rapidshera jednak co do prędkosci sciągania można mieć ALE… ściąga wolno max 20 KB/s, no ale omija…i mozna zamiescić kilka linków 1 po 2 będzie ściągało…

Jeśli lubisz sie bawić to pobaw sie proxy z portami 8080 lub 80 ale nie da sie ustawić w “kolejce”

Ale jak masz premium to przeciez można kilka naraz ściągac

Wiem, że jest RapidUploader, używam go. Ale mnie chodzi o download, a nie upload.

ehhh, przecież napisałem, że mam konto PREMIUM, więc nie wiem dlaczego piszesz o omijaniu limitów.

Słyszałem, że można takie coś zrobić za pomocą FlashGeta, ale nie wiem jak dokładnie.

nawet flashgetem to zrobisz. premium ma to do siebie że można wznawiać pobieranie. dodajesz pliki do kolejki, ustawiasz i sciągasz.

No ok, ale możesz to pokolei wytłumaczyć ? Bo nie używam FlashGeta w ogóle i nie wiem co i jak.