Programu do obróbki dźwięku mp3 na audio

(Matuszm13) #1

Mam problem ponieważ w aucie moje radio odczytuje tylko plyty Audio a gdy nagrywam kawałki z Mp3 na opcje w nero Audio CD to wyskakuje blad

Macie jakis pomysl jak skonwertować i nagrać te kawałki mp3 żebym mogł sobie słuchać muzyki którą mam w ty formacie?

PS Jeżeli taki temat był to sorry ale szukałem i nic nie było :smiley:

(Seba86mu) #2

Jeżeli na pewno są to utwory mp3, to nie powinno być problemu z nagraniem ich w formacie Audio na CD w Nero. Może te pliki są w innym formacie ??

Spróbuj przeinstalować Nero.

Złączono Posta : 01.06.2007 (Pią) 0:03

A jakiej dokładnie treści jest ten komunikat błędu ?

Może próbujesz nagrać te utwory na płytę DVD, a utwory w formacie Audio CD da się nagrać tylko na płytę CD (jak sama nazwa wskazuje).

(Matuszm13) #3

A więc bład jak odtwarzam w radiu to tylko wielki napis ERROR :smiley:

i nic nie odtwarza :confused:

A może jakby najpierw skonwertować plik do audio a potem na płyte?? Jest od tego jakis program??

DVD odpada bo już próbowałem to nawet jej nie chciał spróbować wczytać :smiley:

PS Może źle się wyraziłem ale błąd nie tkwi w samym NERO a w tym że nie odtwarza mi radio w aucie tych płyt

POMOCY

(Sevrild) #4

:arrow: Poszukuje konwertera MP3>>zWYKLE UTWORY CD

Ściągnij może najnowszą wersję NERO... powinno działać :slight_smile:

:arrow: Nero 7 Premium Reloaded 7.9.6.0

(Seba86mu) #5

A może nagrywasz te nagrania na płyte ze zbyt dużą szybkościa nagrywania, dlatego odtwarzacz samochodowy ma problemy z odczytaniem płyty ? Spróbuj nagrać te utwory z prędkością, np. x8 lub x16.

(Jbviuhvbvui) #6

Nagrywasz na CD-R czy CD-RW ??

CD-RW starsze modele odtwarzaczy mogą nie odtwarzać.

Co to za radio, podaj markę i symbole.

Panasonic produkował odtwarzacze CD, które miały blokady przed odtwarzaniem kopi nagranych płyt.

(Matuszm13) #7

Nagrywam na CD-R

Nagrywanie w mniejszej predkosci nic nie daje

Dajcie jakis konwerter bo to nero to tez lipa :confused:

Jeżeli chodzi o radio jest to firmowe radio Mercedes-a

Jedyne co o radiu znalazlem to Radio Mercedes Audio 10 na 30

I tyle :smiley:

PS Z nero jest na pewno dobrze bo inne plyty nagrywa dobrze

PS2 A mam tez plyte co mi kumpel nagral w jakims dziwnym formacie(na kompie w BSplayer jej nie moge otworzyć) i jakos ok dziala

(Gismo137) #8

http://www.programypc.pl/razorlame;1;1; ... ,1132.html

(Yaca69) #9

sprobuj Alive MP3 WAV Converter .Ten program w roznych opcjach potrafi przerabiac wszystko na wszystko co potrzebne.w roznych wersjach np.Alive Video conwerter konwertuje pliki audio i video.program najlepiej sciagnac przy pomocy e´mule...i do tego z odpowiednimi potrzebnymi dodatkami .ktorych oficjalnie nie dostaniesz.:x 8)

Do konwertowania plikow mp3 jak rowniez innych plikow w tym coraz bardziej popularnych MPC-polecilbym tez program -foobar 2000.

Uzywam obydwu do roznych przerobek i polecam je w 100%-ach

(Jbviuhvbvui) #10

Spróbuj nagrać w Ashampoo Burning Studio http://pobieralnia.pl/plik-84-ashampoo- ... tudio.html

Jeśli to nic nie zmieni to spróbuj nagrać płytę na innym kompie np. u kolegi.

Jeśli i wtedy nic się nie zmieni tzn. że twoje radio nie czyta kopi płyt.

A czy przed nagraniem na płytę zamykałeś sesje ??

Włącz także tryb DAO.