Programu do pendriwa


(Sandrok) #1

Jak w temacie , szukam programu darmowego do zabezpieczenia hasłem pendraiwa mam program CD -Lock ale to jest trial więc może ktoś wie o jakimś darmowym programiku żeby po kliknięciu na ikone pendraiwa trzeba było podać hasło mój pendraiw to INTEGRAL 2 GB


(Supinski Aleksander) #2

http://www.pendrive.pl/sterowniki/remorausbguardpro_green[ww.pendrive.pl].exe czy chodziło o to ?


(Vtu7) #3

http://www.rohos.com/free-encryption/

Bardzo sprytny programik który tworzy na pendrive swoją mini kopie i w ten spsób mozna pendrve używać na innych komputerach.


(Sandrok) #4

nie , to wszystko to jest kicha bo te programy chcą się instalować na kompie a ja bym chciał żeby ten program zainstalować na pendrivie i nie chodzi mi o to żeby program kompresował zawartość pendriva tylko ustawił hasło że po włożeniu pendriva do portu USB wyskoczyło okienko żeby podać hasło no ale jak nie ma takiego programu to trudno :frowning:


(Vtu7) #5

Rohos. Instalujesz program na kompie. Dzielisz pena na partycje, ustawiasz hasło i inne opcje i to wszystko. Jesli chcesz to mozesz odinstalować program z kompa. Na pendrive pozostała mini kopia programu która będzie pracować na każdym komputerze. Ale jeżeli nie wykonasz tych czynnosci to się nie przekonasz.