Programu do własnego radia internetowego

Więc tak szukam

1 dobrego programu do puszczenia muzyki najlepiej jak był by po Polsku i może być płatny ( tylko nie podawajcie mi winampa bo szukam czegoś lepszego ) szukałem w :google:

2 dobrego taniego serwera do tego radia

Jeszcze pytanie

czy będe mógł puszczać mp3 ściągnięte np z wp.pl ??

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi

:slight_smile:

dolicz licencje zaiks chyba ze bedziesz zapodawal wlasnej produkcji piosenki :stuck_out_tongue:

w JetAudio masz taki program nazywa się JetCast, spróbuj nim może

a po co ci coś lepszego ??

to może foobar2000 (tylko że on nie jest po polsku)

wszystko masz tu

Do grania szczerze polecam program VIrtual DJ można w nim mixować w czasie rzeczywistym i robić niezłe przejscia można tez użyć Traktora ale obsługa jest bardziej skomplikowana równiez można użyć opticodec wraz z voice switch ale działa to podobnie jak z winampa.POlecam virtuala sam zniego gram i jest niezły :smiley:

Co do servera Stacja.fm tam są za friko lub listen2myradio jednak ten 2 to moim zdaniem niewypał jakis i polecam ten 1 są to servery darmowe wiec byle kiedy sie psują także radze załapać siena jakis płatny jest tego w internecie wiele aha każdy z wymienionych programów jest płatny ale google czynia cuda :smiley:

Dziękuje wszystkim za pomoc :smiley: i moje radyjko juz nadaje :stuck_out_tongue: otworzyłem serwer na Stacja.fm i wszystko chodzi bez zarzutu chodź czytałem że po tygodniu nie można uruchomić serwera. Ktoś spotkał się z takim przydatkiem ??