Programu ktory obsluguje gg a takze

tak wiec poszukuje programu ktory obsluguje program gg a zarazem sprawdzilby(moze nawet zostac program gg - i tak w sumie byloby nawet lepiej;P) czy dana osoba jest naprawde niedostepna czy poprostu jest niewidoczna. od razu chce powiedziec ze oczywiscie szanuje to ze ktora jest niewidoczna poprostu nie chce rozmawiac ale od dluzszego czasu zaczelam sie interesowac jak to jest mozliwe. a wiem ze tak bo koledzy mowili ze mozna to sprawdzic i zreszta czesto sprawdzaja. mowili mi ze mozna to sprawdzic za pomoca programu AQQ ale nic wiecej nie wiem dlatego pisze zebyscie mi pomogli. bardzo was prosze plissss :slight_smile:

P.S Licze na wasza pomoc. mam nadzieje ze sie nie zawiode

Niestety się zawiedziesz ;]

A i te wszystkie programy nic nie dają :stuck_out_tongue:

A że koledzy sprawdzają: ok… tylko że żadko kiedy trafiają ;]

To się nie interesuj ;] Takiego programu tu nie dostaniesz…

Mozna to jednak zrobic tylko ze nie bedzie to od razu widoczne - jest taka wtyczka w gg ( czy raczej powergg - nie wiem bo od dosyc dawna nie uzywam i tak pokazane sa IP osob na liscie…jesli widnieje IP danej osoby caly czas czyli nie ma pustego pola to jest ona niewidoczna ale siedzi na swoim gg ) oraz w konnekcie ( tam w oknie rozmowy widac zmiany statusow )

Moze to nie to o co chodzilo bo rss ma w czesci racje… napisalem tylko symptomy ktore moga wskazywac na to ze osoba jest niewidoczna :smiley:

Miranda lub tlen, jabber. Jest ich sporo.

kurcze nie wiem dlaczego tak sie bronicie przed daniem jakis wskazowek. zadziwiacie mnie. mam nadzieje ze znajdzie sie ktos zyczliwy i wkoncu udzieli mi KONKRETNYCH wskazowek.

Zastąpić Ci GG może Gaim… Tlen…i wiele innych…

Z czystej przyzwoitości. Nie po to ktoś jest niewidoczny, by z nim rozmawiać. Uszanuj czyjś wybór.

Zamykam.

Ktoś chce mieć prywatność, niech ją ma.