Programy 64bit w katalogu x86? Vista

(Kodo30) #1

witam

Mam problem z programami 64bitowymi tzn, instalują sie w katalogu ( u mnie nazwa jest Pliki programów(x86) ) przeznaczonym chyba do programów 32bitowych a nie jak powinno być w Program Files!! ( ten jest przeznaczony z tego co wiem na programy 64bit) przykładem może być Deamon Tools lite 4.11.1 pobrany jako wersja 64 bitowa ???? . System jaki posiadam to Vista Ultimate 64 bit (wskazania everesta co do systemu ze jest na pewno 64 bit) w sumie wszystko co zainstalowałem gry ,programy, instaluje sie w x86 jedyna co zainstalowało mi sie w katalogu Program Files to sterownik 64bit do kary muzycznej X-fi podobno jest także jakiś ''limit'' aplikacji 32bitowej w Vista x64 ??

dzięki i pozdrawiam kdo3

(Piotr Wik) #2

a jesteś pewien, że to co instalujesz chodzi jako 64 bity. Może jest tylko przeznaczone do systemu 64 bitowego, natomiast chodzi jako 32 bity.

(Kodo30) #3

jeśli chodzi o deamona to był do wersji 64bitowej, jest tez do wersji 32 bitowej wiec chyba powinien ''być'' 64 bitowy :frowning: a wiecie może czy są jakieś aplikacje czysto 64bitowe przeznaczone do tych systemów gry czy programy bo ja nie mogę nic w necie znaleźć ?????