Programy Antywirusowe Wykrywające Ukasha

(Przemik) #1

Witam jest forum internetowe co testują antywirusy,temat trafił by do kosza więc nie podam linku.Ale podaje wam link który znalazłem na tej stronie,są tu wyniki jaki skaner antywirusowy wykrywał Ukasha.Mam nadzieje ze wielu osobą to pomoże,i mniej będzie tematów złapałem Ukasha.

https://www.virustotal.com/file/67f71d6 ... 345648889/

(Acorus) #2

Wykrywać to może ale czy potrafi wszystko co trzeba usunąć.

(Przemik) #3

Acorus tutaj nie wiem,ale najważniejsze jest niewpuszczenie tego Ukasha do systemu.Testują na tamtym forum takie zagrożenia,i powiem jedno.Większość użytkowników co pisze o problemach z Ukash w logach które wysyłają w celu pomocy na forum,ma zainstalowanego avasta.Przecież mają skuteczniejszy i darmowy AVG,co wykrywa tego wirusa.Utracą w grach 1fps,i mówią ze AVG to syf :roll: .A potem instalują przepuszczającego avasta :stuck_out_tongue:

(krzych5610) #4

Właśnie dla tego

• Comodo TrojWare.Win32.TrojanDropper.VB.~B

korzystam dla ochrony przed tym śmieciem z pełnego zestawu Comodo Internet Security. Owocuje to tym, że nie muszę takimi problemami jak UKASH i LSP zawracać głowy...

(Drobok) #5

Heh, oc avast nie wykrywa :))

(morphiusz1) #6

Wariantów Ukasha są dziesiątki jak nie setki, fakt że któryś skaner wykrywa lub nie wykrywa dany plik (jeden plik) od razu nie przesądza o jego skuteczności.

(Spandau) #7

Dlatego temat zamykam. To że jakiś skaner "coś" wykrył nie znaczy że uchroni nas zawsze przed infekcją, czy też ją usunie.