Programy bez instgalacji - czy można?

(Kosior6) #1

Witam. Otóż wczoraj troszeczkę mi system odjechał i postanowiłem przywrócić obraz partycji. No to tak też zrobiłem, tyle że programy instaluje na dysk D: więc wszystkie programy wraz z moimi ustawieniami pozostały po systemie z przed przywrócenia i wpisów do tych programów na partycji C: nie ma. I więc moje pytanie czy mogę tych programów używać bez instalacji? Wszystko co ma pod nimi działać działa a te progsy to:

ALLplayer

Jv16Power Tools

Free Download Manager

Everest Ultimate Edition

NeroBurningROM

eMule

No i to chyba będzie na tyle...:stuck_out_tongue:

(floyd) #2

Niektórzy specjalnie tak robią aby odchudzić rejestr. Oczywiście nie wszystkie programy będą tak chodzić i wtedy trzeba ponownie instalować albo czasami wystarczy dolączyć pliki na dysku C jakie są potrzebne do prawidłowego działania programu (trzeba by je mieć gdzieś zarchiwizowane).

(freedom) #3

no to skoro działają (o czym sam wspominasz) to chyba jasne, że możesz z nich korzystać.

LOL.

(Kosior6) #4

Ja bym tego nie był takie pewien, ponieważ działać działają, ale programy typu Nero czy jv16 mogą jeśli nie będą się dobrze kręciły zrobić więcej złego niż dobrego...:smiley:

(freedom) #5

działa na 100%, sam posiadam wersję portable.

(Kosior6) #6

OKi powiedzmy, że trochę mnie uskopoiłeś :smiley:

A co do nero, to nagrałem właśnie 2 płyty obie działają dobrze więc chyba jest dobrze, a z nero nie działa mi startsmart ale i tak nie używam więc :smiley:

(freedom) #7

na PurePC.pl ktoś tak na szybko wypisał, które działają u niego bez instalacji:

(Kpr2877) #8

Szukaj odpowiedników lub tych samych programów portable.

One dają 99% gwarancję, że będą działać poprawnie.

(Kosior6) #9

Dobra, dzięki panowie. Torchę tych programików jest, ale te których ja używam działają mi dobrze, więc nie ma problemu. Dzięki za pomoc.