Programy do bawienia sie partycjami

Powstało wiele topiców na temat partycji. Podano tez wiele pare programow. Gorzej z tym ze jedna trzecia z nich jestplatna a droga czesc ciezko znalesc w sieci. POzostala ostatnia czesc. Mam do poszczegolnych programow wiele pytan… Np taki gpart. W necie jest wiele o nim-> problem z tym ze na kazdej stronie mowia o nim w systemie linux… i ja nie wiem czy pojdzie na viste… Poda mi ktos link z ktorego bede mogl sciagnac program korygujacy pojemnosc dyskow? (troche tu obciac troche tam dodac itd) Dodam eszcze zeby byl to program bezplatny… Z gory thx :smiley:

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

W najnowszym KS Expert można znaleźć pełna wersję programu Paragon Hard Disk Manager 6.0 Personal, który wejdzie na Viste.

a co to ks expert? jakis miesiecznik czy co?

T-12

O coś prosiłem.JNJN

przecie ż temat zmieni ł em!!

T-12

A czytać umie,to przeczytaj dokładnie co napisałem.

T-12 , Komputer Świat Expert to miesięcznik w cenie 9,90. W tym miesiącu jest pełna wersja tego programu, a w środku opis jego funkcji.

w tym miesiacy ok ale która to bedzie wersja? w kiosku jakaś stara babka może mi dać to co jej zostało z tamtego miesiaca… (a np cd action ma 13 egzemplarzy na rok więc równo co miesiac nie wychodzi czyli daty sa skopane) nie wiem czy tak samo jest z komputerem swiat…

edit

na chłopski rozum bżedzie to drógie wydanie tak? (nawet nie wiem w jaki sposob te wydania licza…)

Nr 2 2007 (35) luty 2007

Ten numer jest od 7 lutego.

Zakupilem gazedke. Podczas instalacji tego programu wyskakuje mi: “Image mounter driver installation is unsuccessful” przez co nie chce mi poprawnie chodzic program… pomocy

edit

Może dodam, że kiedy próbuje odpalić program (po nieudanej instalacji) wyświetla mi się komunikat:

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono WnASPI32.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.

Kup numer archiwalny Paragon Partition Magic ze stron Komputer Świata. Jest prostszy (wg mnie)