Programy do bawienia sie partycjami

(Damian Bany) #1

Powstało wiele topiców na temat partycji. Podano tez wiele pare programow. Gorzej z tym ze jedna trzecia z nich jestplatna a droga czesc ciezko znalesc w sieci. POzostala ostatnia czesc. Mam do poszczegolnych programow wiele pytan... Np taki gpart. W necie jest wiele o nim-> problem z tym ze na kazdej stronie mowia o nim w systemie linux... i ja nie wiem czy pojdzie na viste... Poda mi ktos link z ktorego bede mogl sciagnac program korygujacy pojemnosc dyskow? (troche tu obciac troche tam dodac itd) Dodam eszcze zeby byl to program bezplatny... Z gory thx :smiley:

(JNJN) #2

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

(Rafalkml) #3

W najnowszym KS Expert można znaleźć pełna wersję programu Paragon Hard Disk Manager 6.0 Personal, który wejdzie na Viste.

(Damian Bany) #4

a co to ks expert? jakis miesiecznik czy co?

(JNJN) #5

T-12

O coś prosiłem.JNJN

(Damian Bany) #6

przecie ż temat zmieni ł em!!

(JNJN) #7

T-12

A czytać umie,to przeczytaj dokładnie co napisałem.

(Rafalkml) #8

T-12 , Komputer Świat Expert to miesięcznik w cenie 9,90. W tym miesiącu jest pełna wersja tego programu, a w środku opis jego funkcji.

(Damian Bany) #9

w tym miesiacy ok ale która to bedzie wersja? w kiosku jakaś stara babka może mi dać to co jej zostało z tamtego miesiaca... (a np cd action ma 13 egzemplarzy na rok więc równo co miesiac nie wychodzi czyli daty sa skopane) nie wiem czy tak samo jest z komputerem swiat...

edit

na chłopski rozum bżedzie to drógie wydanie tak? (nawet nie wiem w jaki sposob te wydania licza...)

(Rafalkml) #10

Nr 2 2007 (35) luty 2007

Ten numer jest od 7 lutego.

(Damian Bany) #11

Zakupilem gazedke. Podczas instalacji tego programu wyskakuje mi: "Image mounter driver installation is unsuccessful" przez co nie chce mi poprawnie chodzic program... pomocy

edit

Może dodam, że kiedy próbuje odpalić program (po nieudanej instalacji) wyświetla mi się komunikat:

Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono WnASPI32.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem.

(Marunde) #12

Kup numer archiwalny Paragon Partition Magic ze stron Komputer Świata. Jest prostszy (wg mnie)