Programy do nagrywania płyt dla Windows Vista 5600

Witam!

Ma pytanie:, jakie programy do wypalania płyt działają na Windows Vista (RC1)?, testowałem już:

Nero 5

Nero 6

Nero 7

Alkohol 120%

CDBurnerXP

i Clone CD,

Clone CD to jedyny “nagrywacz” który zadziałał mi…,

za ewentualne odpowiedzi serdecznie dziękuję!

Wcale nie działają,czy uruchamiają się,ale nie chcą nagrywac ?,chyba Microsoft obala mit,że na Windows wszystko chodzi,

nagrywarka jest wykrywana ?,bo może byc konflikt aspi z Vistą

ze sprzętem nie mam żadnego problemu, wszystko działa jak powinno, co do nagrywania to żadne Nerusy nie działają, ani inne tym podobne, jak zainstalowałem Alkohol to musiałem reinstalować system bo wyszedł taki BlueScemer, że żadna diagnostyka, ani inne narzędzia Microsoftu nie pomogły aby przywrócić komputer do poprzedniego stanu :mrgreen: , ale na Windows Vista nagrać się da, tylko że chcę jakiś “normalny” program do nagrywania, a nie ten zintegrowany z Windowsem :slight_smile:

Sam nero burning rom 7 działa już nawet od Beta2 tylko nie w pakiecie(nero smart sie instaluje całe ale nie toworzą się skróty…a jak samemu je się utworzy to jak mówiłem działa tylko Burning rom)

Słyszałem że w RC2 działą takżę jakaś wersja Nero Lite

to znaczy ja miałem tak że w poprzednich buildach nerus mi działał (nawet 7 Premium), a w RC1 nie chce, ,

ale czy znacie jakiś odpowiednik Nero co by działał na Viście?,

może ktoś testował Roxio?

Stosuje deepburner bo raz ze darmowy a dwa - dziala :smiley: nie wiem dlaczego ale cos nero 7 nie chcialo w ogole odpalic…

PS testowalem Roxio - nie chodzi

wielkie dzięki dzizys u mnie też działa :mrgreen:

Alez prosze bardzo :smiley:

Obsluga troche sie rozni od tego co mamy w nero ale to kwestia przyzwyczajenia. Udanego nagrywania