Programy Do Naprawy Systemu Windows

programy do naprawy systemu windows czy sa takie i czy wogole

istnieja i czy sa bezplatne lub platne i z kad je mozna sciagnac

( nawet wersje trial )


Nie zaczynaj każdego słowa z dużej litery

As.

Najskuteczniejsze programy to: format, scancisc, defrag i instalka systemu… przy ich użyciu zrobisz prawie wszystko… 8)

Zazwyczaj w razie draki możesz uruchomić komputer w trybie awaryjnym, …możesz skkorzystać z konsoli odzyskiwania itd.

Czego więcej do szczęścia potrzeba?

Norton SystemWorks 2005 :roll:

a mi chodzi oto zeby nie formatowac ponoc synamtec ma akie programy


Nie zaczynaj każdego słowa z dużej litery

As.

Symantec - Norton System Works np. 2005 (program płatny) :!:

TUTAJ masz o nim wszystko :!:

FUNKCJE

INNE

Używam go od 2003 roku. Obecnie mam wersje 2005. Jestem zadowolony (jest prosty w obsłudze, ma dużo ciekawych funkcji).

A co w chcesz naprawiać i w jakim systemie Windows.

bo jak chcesz naprawić windows xp to po prostu wkładasz płytke z xp, i masz tam opcje naprawy :slight_smile:

Ja bym raczej jako program nazedziowy promowal glownie FixIt firmy VOX. Te same opcje co w symantec’u +dodatkowe :wink: . interfejs b.intuicyjny no i cecha dla mnie najwazniejsza podczas pracy nie otwiera kilku dodatkowych procesow ktore zawalaja mi pamieci tylko jest jeden.

A symantec’a jesli bym mial instalowac to tylko wersje z roku 2000-2001 tam bylo ciekawiej (dla mnie)

A program znajduje sie do pobrania w sieciach darmowego oprogramowania dla urzytkownikow domowych p2p np:eMule.

?? :o

sorry że sie tam na chama sie wtrące ale czy można zainstalować NORTON SYSTEM WORKS 2005 PL bez nortona (antyvirus)

Tak, przy zaawansowanej instalacji, można go odznaczyć.