Programy do przyśpieszania ściągania

(Damian) #1

Chciałem się was spytać jaki jest dobry program do przyśpieszania ściągania plików z internetu.

Pozdrawiam wszystkich!! :smiley:

(system) #2

Polecam temat:

http://forum.dobreprogramy.com/viewtopic.php?t=853&start=0

Te programy dzielą plik pobierany na kilka części - dzięki temu jeżeli serwer ma np. ograniczenie do 10 kb/s plik, który pobieramy (np program go dzieli na 3 części) ściąga się nam z prędkością 30 kb/s.

Ale to zależy również od szybkości Twojego łącza :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam

(Jr14) #3

Moim zdaniem najlepszy jest GetRight 5.0. Ładnie, pinknie chodzi bez zarzutów.

(system) #4

Ja polecam FalshGet :slight_smile:

(Lewy) #5

Flash get i tylko flashget FLASH GET GORA :smiley:

(Del15piero) #6

Star downloader the best a teraz wyszła nowa wersja 1.51 Plhttp://www.simtel.net/product.referre ... ardown.exe

(system) #7

Co jak co, używałem ich wiele ale FlashGet jest najlepszy :slight_smile:

Pozdrawiam :mrgreen:

(Lexusdesign) #8

Jak dla mnie GetRight jest najlepszy :stuck_out_tongue:

(S Razniak) #9

Czy ktoś wie lub ma namiar na stronkę - jak poprawnie skonfigurować FlashGet'a? Gdzieś w necie jest - kiedyś ją widzałem, ale niestety...

Pozdr.

(Gajowa) #10

tylko i wyłacznie.Jeżeli jesteś w lanie i masz download rzędu 6-8kb/s to tego nie przeskoczysz,żaden akcelerator ci nie pomoże.Akceleratora używa się do ściągania b.dużych plików, typu gry[dema :D] czy filmów[t/s].Do ściągania mniejszych plików,np. znajdujących się na tym vortalu wystarczy "ściągaczka systemowa"

Moim zdaniem najlepsze ściągaczki to:

!-Get Right

2-Flash Get

Ściągaczki te są pewnym zabezpieczeniem przed utratą ściągniętych plików[np. wskutek wyłączenia prądu],dlatego np. w opcjach FlashGeta :kliknij-narzędzia-opcje-ogólne-zaznacz automatycznie zapisuj listę plików co 1 minutę,zaznacz-zapisz dane na dysk co 15

Dokładny opis obsługi i konfiguracji FlashGeta można znależć w KomputerSwiat3/04

to na razie tyle.

Pozdro.

(S Razniak) #11

Dzięki. Dodałem jeszcze LAN bo mam takie łącze . Pozdr.

(Roozzi) #12

Witam !!

Jestem nowym forumowiczem acz kolwiek nie nowym ściagaczkiem z tej strony... Piszę bo mam problem...

Wkurzył mnie eMule bo za wolno ściąga,BearShar bo wiecznie go XP wyrzuca a mi zależy na szybkim bezpardonowym ściaganiu filmów.Dla tego pobrałem Get Righta jednak nie potrafię go obsługiwać . Czy znajdzie się dobra dusza i mi w tym pomoze ???

Pozdrawiam

[-o<

(Goodprogram) #13

-o jakich filmów ?

(Adrian10068) #14

Cześć jestem nowym forumowiczem i mam problem. Chciałbym ściągnąć kilka filmów z neta lecz nie wiem jaki program będzie najlepszy do ściągani a zależy mi na czasie. Bardzo proszę o pomoc .

(Goodprogram) #15

Czyli jakich ?

Czytałes chociaż regulamin ? PKT. 1.2

(Matrix62357) #16

Jak zależy Ci na czasie to znam pewien ekspresowy sposób...

Idź do sklepu !

(Goodprogram) #17

Noo żes nie trafił teraz. Mamy weekend, sklepy zamkli :stuck_out_tongue: