Programy (exe) - nie uruchmiają się pendrive

Wczoraj kupiłem sobie nowego pendrive - GoodDrive 2GB USB 2.0 Twister Retail (w komputronik.pl) i wydaje mi się że jest coś z nim nie tak.

Tzn. można na niego przegrać/zgrać pliki, ale nie można uruchomić z niego żadnego pliku wykonywalnego. Każda próba uruchomienia dowolnego programu (.exe) kończy się wyświetleniem komunikatu o błędzie. Programy które uruchomiam są w wersji portable. Nie pomogło formatowanie pendrive. Nie jest to wina komputera gdyż inne pendrive działają bez zarzutu. Wirusów też żadnych nie znalazłem. System Windows XP.

Jakieś pomysły z czym problem i co można by zrobić (poza zwrotem) ?

Można spróbować na innym kompie skopiować i uruchomić jakiś program i wtedy będzie wiadomo. Akurat ta wersja XP może się nie lubić z tymi penami.

Z innymi penami się “lubi” ?

Ale zakładając że rzeczywiście ma tylko coś do GoodDrive 2GB USB 2.0 Twister Retail, to można zrobić coś by się polubiły ? Akurat na tym komputerze też chciałbym używać tego pendriva.

No ja jak miałem XP to nie “lubił” Verbatima 4gb i pomogła reinstalka.

Judykator , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

sierracossi jak ci się nie podoba to po coś się rejestrował na forum wpierw przeczytaj regulamin

Twoim zdaniem też jest źle zatytułowane ?..nie podoba mi się i chyba mam prawo swoje zdanie wyrazić [-X

Admini napieprzają jak automaty,wole źle zatytułowany temat jak w co 2 poście czytać uwagi.