Programy Fast Aero, vystal, True Transparency?

No właśnie, zastanawiam się nad takim czymś, ale Vystal to beta więc odpada, Fast Aero ma brzydkie belki, więc odpada, zostaje nam True Transparency, który (podobno) jest najwierniejszy, czy ktoś tego używa???Czy dużo programów nie poddaje się Aero Glass??Czy okienka przenoszone sa płynnie???Czy rzeczywiście Program True Transparency zrzera ok.3MB Ram i 5 % Procesora???Czy warto??Czy ten Program True Transparency jest w pełnej wersji czy również w fazie beta-testów???

TrueTransparency może ładnie imitować skóry Visty. Ja na przykład mam taką skórkę, gdzie jest parę wersji kolorystycznych- jak w Viście. Pod linkiem poniżej masz pełen zestaw- folder TT z wgraną skórką. Uruchamiasz, klikasz ppm na ikonkę w tray, skóra, Aero… Oto link:

http://rapidshare.com/files/102080477/T … n.zip.html

Faktycznie bierze mało zasobów. Tak wygląda to u mnie w Menedżerze zadań:

957250ea774374dd.png

Efekt przycina się bardzo delikatnie. Uwaga- jeśli chcesz mieć ten Vistowaty pasek zadań musisz wgrać inny styl- TT nie daje paska zadań. U mnie po zaprawieniu TT i paroma dodatkami przykładowe okno wygląda tak:

311a20bb73e229fcm.png

jak chcecie wygląd visty to zainstalujcie viste a nie psujecie xp…

Ja mam Vistę (widać to choćby na screenie z mój komputer/komputer) :slight_smile: , ale moja grafika nie obsługuje Aero w Viście, więc zrobiłem sobie namiastkę tego w XP, poza tym taki system zwyczajnie bardziej mi się podoba. :mrgreen:

A czy to wgrywa rowniez styl Visty oprocz okien(pasek start)???

Zainstalowałem i rewelacja!!!Komp chodzi nic sie nie tnie, okienka w miarę płynnie chodzą, POLECAM GOROĄCO

Dodam że ja mam 2 GB RAM i okienka chodza płynnie, nie wiem jak na mniejszej ilości RAMu.

Sam napisałem:

A wybór nowego stylu pozostawiam tobie.

P.S. Jeśli oglądałeś mój screen z folderu Komputer zobaczysz, że jest tam pasek wyszukiwania obok paska ścieżek jak w Viście. To są działające dodatki- pasek wyszukiwania, gdy wpiszesz fragment nazwy i wciśniesz Enter pokaże ci tylko pliki z wpisanymi literami, a pasek ścieżki również obsługuje ścieżki dostępu- jak w Viście. Oba programy zlinkowane poniżej (Uwaga: do poprawnego działania wymagają MS .NET Framework 2.0).

http://qttabbar.wikidot.com/qtaddressbar

http://qttabbar.wikidot.com/otherstuff

Radzę wypróbować naprawdę warto- oto screeny tych funkcji

08153adc4b87463bm.jpg 200ba7215c933c28m.jpg 1b9a853884f921b1m.jpg

Wiecie może jak dodać regułki/wyjątki? No bo Google Chrome teraz śmieśnie wygląda (na niby ma pasek na górze , co nie ma mieć… ma wzbudowany pasek) :o :shock: a kartki nie są , jak w firefoxie , nad stroną , tylko na górze… głupio wygląda , więc prosze o pomoc wybrania innego…

Wchodzisz do folderu, gdzie zainstalowałeś program i tam masz plik (chyba) exclude.dat - otwierasz go w Notatniku i edytujesz dopisując tam Chrome (ma być według takiego samego wzoru jak inne wpisy).

Wiem , ale nie wiem jaki ‘Window Class/C’ , a ‘Proccess name/N’ to jak zwykle chrome.exe …

Edit: C to tylko opcjonalne , bez tego CAŁY PROCESS będzie zignorowany… :smiley: :slight_smile: :o Normalnie wygląda!