Programy na każdym kompie:D

java od ms dla IE

java od sun dla np. Firefoxa/Opery

tak więc wskazane jest mieć obie.

:shock:

a co to java od sun nie działa pod IE ?

pozatym java od sun jest lepsza od tej MS

bredzisz kolego bredzisz :?

Sterowniki

Firefox +adblock java itp.

Ccleaner

SpyBot S&D

Avast

Skype

Everest

Winamp

Foxitreader

Nero

ale najlepiej to póścić Ghosta i 15 min i jest nowy sys i wszystkie prog :stuck_out_tongue:

Ja sobie zrobiłem automatyczną instalkę skonfigurowanego juz Windowsa Home XP z darmowymi programami i tylko te instaluje sobie na swoim komputerze. To jest wersja demo a w pełnej mam wiecej darmowych softów (nie ma zadnych wersji komercyjnych) i sterowniki. Podczas takiej instalacji mozna sobie tez ogladnąc film. Jest też opcja bez systemu zawierająca tylko niezbędny free soft.

8efed02a76f741f1m.png

Robinhio

a jak takie coś zrobić ?:stuck_out_tongue:

Robinhio ciekawe to… a Można tam dodac więcej programów niż u Ciebie jest??? :slight_smile:

To jest naprawdę ABSOLUTNIE MINIMALNE MINIMUM ! Jeżeli wszystko z tego zainstalujesz, to masz pewność że ktoś do ciebie potem nie zadzwoni i nie będzie marudził - “aaa wiesz nie mam tego tego i tamtego i coś mi nie działa”.

No właśnie wychodzi tutaj wasz brak doświadczenia w tych sprawach. Przecież napisałem, że gdyby to nie było ABSOLUTNIE NIEZBĘDNE to bym tego nie instalował…

  • Media Player 9 to MINIMUM wymagane żeby playery windowsowe poprawnie odtwarzały pliki WMA 9 i WMV 9 ! Bez tego niektóre pliki WMA, WMV i ASF mogą się nie odtwarzać. Dotyczy to wszystkich windowsowych playerów - takich jak SubEdit, VPlayer itd.

  • MsJava jest także niezbędna, jeżeli ktoś zechce sobie zainstalować np. Visual Studio 6 oraz niektóre stare programy Microsoftu - wymaga ono aktualizacji JAVY od Microsoftu (java od suna nie pomaga)

Ronni_92

Wszystkie programy jakie chcesz możesz dodać.

author_vision

Jak nie chcemy bawić się w zaawansowane opcje to mozna sprobowac takie cos zrobic przy pomocy programu Nlite lub innego z małymi poprawkami. Oczywiscie będzie to skromniej niz robiąc to ręcznie ale zawsze to coś.

Poza tym mam też osobną płytę DVD z samymi programami tak jak ma BlackMan bez menu czyli tzw. płyta “matka”

Ja zawsze instaluje to:

Kerio,

Kaspersky,

Tlen zmodyfikowany przez mojego kumpla ;],

najnowszy FF,

Ewido,

BitComet,

WinRAR,

K-Lite Codec Pack,

Nero, MS Office (do niedawna 2k, ale teraz mam 2003 ;] ),

Hamachi,

Unlocker,

SubEdit-Player,

Songbird,

Mozilla Thunderbird,

Microsoft SQL Server,

…i jakieś… 60GB gier (tyle wazy aktualnie moja partycja “Gry”) ;]