Programy Na Viście

Witam!

Mam zamiar przesiąść się na Vistę ultimate, ale mam teraz XP Pro.

I teraz nasuwają się dwa pytania.

Mianowicie

  1. Czy to dobry wybór.?

  2. Czy wszystkie programy które teraz używam na xp’ku pójdą na viste (gg 7.7 ; Skype ; Eset smart sec. ; Ares ; DC++ ; FF 3.0.1 itp.)?

  1. To dobry wybór, ale jak Twój sprzęt to ten z podpisu to dołóż sobie RAMów.

  2. GG, Skype, Ares, FF działa bo mam Ultimate.

ultimate to najlepsza wersja visty (czyt. najwięcej bajerów). Tak wszystkie programy podane przez ciebie działają.

niczym prócz bajerami nie różni się od Home Premium, też wszystkie gry działają. Dam przykłady programów żebym nie był gołosłowny, prócz Opery, GG itd. to Photoshop, Fifa08, PES2008, Wiedźmin, Company of Heroes, Kozacy 2, RealPlayer, Prog DVB dużo tego. Będzie działać wszystko co napisałeś, nie miałem tylko DC+++

Pozdrawiam

DJ_MatriX_xD , ja Ci powiem tak,używam Visty Home Premium 32 bit już ponad rok ,i używam jej dość intensywnie,i osobiście przez ten czas,nie poszły mi jedynie Thief 2 i Manhunt -tyczy się to każdej kategorii,i nie tylko aplikacji dedykowanych pod Viste,instaluje wszystkie aktualizacje,nie wyłączam “zbędnych” usług i wszystko po prostu gra i buczy a jest tego trochę

09b92bd8048b4f8bm.jpg

co do wyboru wersji,nie ma co się rozpisywać-bierz Ultimate,i jak napisał adam749 dokup ramu-zależnie od potrzeb.