Programy na Windows 95

Witam. Niedawno postanowiłem poznać dawne (przynajmniej dla mnie) dzieje informatyki i odpaliłem w VirtualBoxie system Windows95. I tu moje pytanie pytanie: znacie jakieś programy które były popularne w czasach świetności Windowsa 95?

Z góry dziękuję za każą odpowiedź.

Poszukaj gier jakichś starych. Ja, gdy miałem Windę 95 kompa używałem tylko jako maszyny do pisania (jeden edytor tekstu, nawet internetu nie miałem).

Jeśli chodzi o gry, to Dungedon Keeper, Genewars, Civilization I i Broken Sword: The Smoking Mirror.

nie znam gier oraz programów na windows 95 to bardzo bardzo stary system :-({|= windows 98 ma jeszcze kilka programów działających

Opera 1.0,

Gry> DOOM, Wolfenstein 3D

Netscape Navigator 4. Albo i 3.

Z gier jak dobrze pamiętam to:

Anthoter

Prince of Percia

Test Drive

Zbiera się ładna kolekcja, ale co do przeglądarek to jest pewien problem. Opisałem go na innym forum (klik ), ale nie dostałem odpowiedzi. Może ktoś z was pomoże z tym problemem?

Jeśli chodzi o Win98 to instalka (i sam system) zabiera za dużo miejsca, poza tym staram się ograniczać piractwo, a na win95 dostałem starą licencję od kumpla.

Dodane 02.07.2010 (Pt) 18:28

OK rozwiązałem problem z siecią, zabieram się za wypróbowywanie programów z listy którą tu stworzyliście :smiley: