Programy nie chcą się zamykać

Czasami chyba jak każdemu zawiesza się mi się komputer, do tej pory zazwyczaj pomagało ctrl+alt+delete, po czym często wyskakiwało okno “program nie odpowiada” później “nie wysyłaj” i było po problemie, program się zamykał. Natomiast teraz nie chce się zamknąć a jedynym lekarstwem jest twardy reset.

Przyczyn pewnie może być dużo ale moje pytanie brzmi - jak zamknąć program “na chama”?. Ctrl+alt+delete nie skutkuje więc może jest jakiś programik czy aplikacja, która to umożliwia.

Jak dawno robiony był format?

Przeskanuj http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html

Wykonaj viewtopic.php?t=76580

Podaj log z HijackThis. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Podaj log z Combofix. Instrukcja :arrow: viewtopic.php?f=16&t=36654

Logi dajesz na wklej.org lub wklej.eu a w poście podajesz tylko link.

Już znalazłem taki program - task killer. Niestety okazał się nieskuteczny więc dalej poszukuje czegoś w tym stylu.

To nie jest normalne, że procesy nie zamykają się przez menedżer zadań.

To jest windows …to się zdarza :expressionless: wiem to po sobie ratuje tylko zamykanie prze zakładkę “procesy” albo w “Proces explorer” przez “kill Proces” to, że tak nie powinno być to inna sprawa ale zjawisko jest powszechne szczególnie przy problemach z plikami *.dll albo sterownikami

Dlatego iż zdarza się to wielu osobą i często możemy mówić że to “normalne” w sensie “powszechne” :wink: ale to normalny błąd :wink: