Programy nie działają po przeinstalowaniu WinXP

Cześć, wszystko zaczęło się wczoraj. Podkręcałem akurat karte graficzną i system zaczął się wieszać. No to se myśle,że przesadziłem i przywracam default’owe ustawienia karty i daje sobie z tym spokój. Lecz problemu to nie rozwiązało. Po ok. 1h antywirus zaczął wywalać komunikaty, że coś znalazł. Następnego dnia (dzisiaj) przeinstalowałem system bo i tak nie miałem nic do stracenia. Wgrałem wszystkie stery, Norton Internet Security + PC Tools Firewall Plus. Ogólnie system chodzi jako tako, nie jest to tak jakbym chciał, ale nieważe. Problem tkwi w tym, że nie działa mi Gadu-Gadu (nowa wersja i 7build coś tam :slight_smile: ) oraz Fraps. Podczas uruchamiania system się zawiesza i trzeba resetować. SP3 wgrany. Ktoś coś proponuje? :expressionless:

Pobierz ComboFix z tej strony

http://www.searchengines.pl/index.php?s … ntry395642

Bezpieczniej będzie jak podczas ściągania ComboFix zapiszesz go pod zmienioną nazwą z rozszerzeniem .com (np 575.com). Podczas ściągania i skanu nim wyłącz antywirusy i zapory.

Wygenerowany log wklej na www.wklej.eu lub www.wklej.org a w poście daj tylko link do niego.

Pamiętasz może nazwy plików znalezionych przez antywirus?

Fap , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Ponadto:

Wgrałem wszystkie stery, Norton Internet Security + PC Tools Firewall Plus.

Przecież pakiet NIS ma własną zaporę to po co jeszcze druga?

http://wklej.org/id/69353/ tutaj log, podczas ściągania i skanowania antywir i firewall wyłączony

ybu nawet nie wiedziałem, że norton ma zapore, poprostu miałem płytkę z PC World i zainstalowałem na szybko tego nortona bo tam był. :slight_smile: Może zapory się gryzą? Wyłącze i sprawdze!

Dodane 25.03.2009 (Śr) 14:54

Hehe problem rozwiązany, wystarczyło usunąć PC Tools Firewall Plus, głupia sprawa :slight_smile:

Dzięki za szybką pomoc!

W logu nic nie widzę

usuń ręcznie folder C:\Qoobox oraz Combofix , usuń instalkę Combofix z dysku.