Programy "niezbędne"


(Dawidow23) #1

witam...

napiszcie które waszym zdaniem programy uważacie z obowiązkowe dla prawidłowego funkcjonowania przeciętnego użytkownika...

w tytule prosze podać nazwę programu a poniżej wyjaśnienie dlaczego waszym zdanie jest on 'niezbędny'...


(Roman Atka) #2

Nie zbedny jest antywirus.Np: G - Data Nie zbedna jest przegladarka internetowa Np Mozilla,Odtwarzacz plikow multimedialnych Np best player, plus nie zbedne kodeki,przegladarka plikow PDF,Np Adobe Reader plus jakis komunikator NP GG,Program do wypalania plyt Np Nero :slight_smile:

Program do obrobki zdjec np ACDSee .Noi najwazniejsze pytanie, co dla kogo jest nie zbedne :slight_smile:


(kostek135) #3

www.google.pl - można tam znaleźć wszystkie informacje.

Przykro aż się robi, gdy czyta się twojego posta. Nie ma kompendium potrzebnych programów - nawet antywirus. Ja "jadę" od roku bez żadnego i co wychodzi na skanowaniu HijackThis i skanerami online - zero infekcji i syfu. Uogólnienia są błędnym założeniem, a wszystko zależy od punktu widzenia.


(Kamil321) #4

Dla mnie niezbędne są Delphi7, DevC++, CoreEditor, Opera, Gimp i jeszcze wiele, wiele innych. Troche dziwny temat (aż się prosi o kosz...), to co dla jednego jest niezbędne, może nigdy nie przydać się drugiemu.

Nie dobijaj...


(impassive) #5

Total Commander (lub darmowy odpowiednik Unreal Commander). To podstawowy program na komputerze, w ogóle najlepszy ze wszystkich - number one! Bez niego jak bez ręki.


#6

Total Commander jest dobry ale trzeba się przyzwyczaić .

Temat z pewnością był na forum

Adobe Reader , AllPlayer , Winrar , Total commander , Flash i UltraISO

To jest taki zestaw który pozwoli dobrze zacząć