Progrmau lub strony netowej do pobierania filmów z Youtube


(system) #1

Najlepiej w formacie MP4, ale jak takiego nie ma albo jest zły to w AVI, ale żeby można go było przekonwertować w AVC (Any VIdeo Converter) na MP4, pozostawając w bardzo podobnej jakości... Dotąd używałem Tubegold.com, ale coś się zepsuło więc przeszedłem na AVC, z kolei tutaj po wpisaniu URL jest cały czas "Przygotowanie do pobrania", potem przeszedłem na Save2pc, ale nie miałem wersji Pro więc nie mogłem ściągać tych filmów co chciałem, dalej korzystałem z VDownoalder'a, jeden film w AVI się ściągnął :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: Ale jak chciałem ściągać następne był komunikat "Read Timeout" było też tak samo przy zamykaniu programu :frowning: :frowning: :frowning: http://bikeaction.pl/forum/program-do-p ... 48080.html przy tym linku są te programy (niektóre) i jeszcze niektórych nie wykorzystywałem... A jeszcze wcześniej korzystałem z OrbitDownoalder czy jakoś tak i on z Youtube pobierał o rozszerzeniu ".htm" :frowning: :frowning: :frowning:

Tak wprawdzie to wolałbym stronę internetową, ale jak takiej nie ma to program :cry: :cry:

POMOCY :frowning: :frowning:


(Danielm86) #2

viewtopic.php?f=7&t=326733


(Przesylam) #3

http://www.mm5.pl/ pobierzesz w flv,mp4,3gp


(system) #4

Jak posiadasz Firefoxa to zainstaluj sobie wtyczkę "download helper" potem na YT albo gdzie tam dajes ppm

i tam masz "download helper/ media/ ****.mp4" i Ci sie ściaga na dysk.


(system) #5

Dzięki... Teraz porównałem te dwie stronki i... (oczywiście korzystam z Firefox'a) troche lepszy okazała się ta wtyczka do Liska niż MM5.pl, gdyż filmiki mniej zajmują a i tak jest taka sama rozdzielczość tylko, że Video Helper po ściągnięciu ma w lewym górnym rogu ekranu swoje logo i to trochę wkurza, a może da się to jakoś usunąć??? CO??? :? :?


(Cedar) #6

Da się. Musisz zapłacić za pełną funkcjonalność programu. Jeśli nie płacisz to godzisz się z tym kolorowym znaczkiem.


(system) #7

A z jakiej wersji Firefoxa korzystacie?? Ja korzystam z wersji 2,5 bodajże i nie ma tego znaczka:)


(Przesylam) #8

Ja mam Firefox 3.0.10 chyba po ostatniej aktualizacji i jak odtwarza to są 3 kolorowe kulki obok paska adresu.


(system) #9

Ja z 3.0.9, ale czy to ma coś do rzeczy??? :? :?


(Cedar) #10

Przeczytaj cały wątek, jesli zrozumiałeś to masz odopwiedź, jeśli nie to czytaj do skutku. Inne odpowiedzi dla Ciebie i innych zadających pytanie o wersję FF nie ma.

PS. Moja wersja FF to:

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.9.2a1pre) Gecko/20090429 Minefield/ 3.6a1pre (.NET CLR 3.5.30729)

-- Dodane 29.04.2009 (Śr) 22:19 --

Też nie zrozumiałeś? Przecież nie pisałem o pełnej (płatnej) wersji FF bo takiej nie ma i wersja FF nie ma tu nic do rzeczy.


(Brunus) #11

Nic prostszego.... w linka np. http://www. kick youtube.com/watch/?v=rGt-k7RTtmQ&feature=rec-HM-r2 wpisujesz w tym miejscu (co pogrubiłem-sorki za takie prowadzenie,ale nie znam Cię)"kick" i dajesz "enter".Póżniej chyba się domyślisz...To tylko w przypadku "YouTube"-a.