Projektor, tablet, laptop - zestaw na 7000 zł

Witam. Zastanawiam się nad skompletowaniem zestawu, złożonego z w/w elementów. Kolejno, na projektor chciałbym przeznaczyć 3000 złotych, tyle samo na laptop, a na tablet 1000. Całość będzie wykorzystywana do pracy (tablet będzie wykorzystany do tworzenia grafiki, która narzucana zostanie przez projektor na ścianę). Podział budżetowy jaki zaproponowałem powyżej jest wersją roboczą, dlatego jeżeli ktoś ma efektywniejsze propozycje - proszę mówić śmiało. Teraz do rzeczy, jaki sprzęt polecacie, od jakich producentów itd. Tablet - ktoś korzystał z tego sprzętu, co o nim sądzicie? Jeżeli chodzi o laptopy i projektory nie mam nic na oku, wybór jest teoretycznie znacznie większy, więc proszę o rady. Pozdrawiam.

Jeśli chodzi o tablet to ja używam tego: http://www.allegro.pl/item1068295201_no … fv_gw.html

Tylko że mój jest markowany nazwą Lifetec ale są one sprzedawane pod różnymi markami (między innymi Medion, TCM Tevion a nawet Pentagram) mimo że nie różnią się one od siebie niczym lub prawie niczym i nawet sterowniki te same do nich pasują (ja obecnie do swojego używam sterów ze strony Medion/Tevion ale sprawdziłem że na sterach od Pentagram też mi działa).

Mam taki sam jak kolega wyżej tylko z TCM jest nawet dobry za te swoje 100zł :smiley: