Prolem z call of duty 5 patch 1.4 nie da sie zainstalowac

Mam problem z patchem 1.4 do call of duty 5. Ściągam klikam na ikonę patcha i wyskakuje mi taki komunikat:Error reading setup initialization file.

Nie wiem co robić patch’a ściągałem pare razy i każdy z nich też się nie uruchomił bo wyskakiwały różne komunikaty.Ściągałem już 1.2 i 1.3 i nic takiego się nie działo.Mam orginała.bez patch’a się nie pogra.Bardzo proszę o pomoc.

PS.Mam zainstalowany patch 1.3

Spróbuj usunąć patche 1.2, 1.2 i 1.3 (w dodaj/usuń programy powinno być). I na czystą grę zainstaluj patch 1.4. Nie mam pewności co do tego, że zadziała, ale spróbować można :wink:

predator374 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Nie ma tego w dodaj lub usuń programy nawet folderu z patchem nie mogę znaleźć.

No to zapisz savy, usuń grę, zainstaluj jeszcze raz, wgraj savy i patch 1.4.

Z tego co słyszałem to w COD5 nie da się grać na multiplayer bez patcha #-o śmiech na sali.

To moze pomoze (versja dwujezykowa :slight_smile:

  1. Click on Start > Control Panel > Administrative Tools -> Local Security Policy

  2. Kliknij na Start> Panel sterowania> Narzędzia administracyjne -> Zasady zabezpieczeń lokalnych

  3. Right click on Software Restriction Policies and select New Software Restriction Policies from the popup menu.

  4. Kliknij prawym przyciskiem myszy Zasady ograniczeń oprogramowania i wybierz Nowe Zasady ograniczeń oprogramowania z menu.

  5. Left click on Software Restriction Policies, right click on Enforcement, and select Properties from the popup menu.

  6. Pozostało kliknąć Zasady ograniczeń oprogramowania, kliknij prawym przyciskiem myszy na wykonywaniu i wybierz Właściwości z menu.

  7. Under Apply software restriction policies to the following users: click All users except local administrators.

  8. Zgodnie Zastosuj zasady ograniczeń oprogramowania do następujących użytkowników: kliknij opcję Wszyscy użytkownicy oprócz administratorów lokalnych. Click the Apply and OK button Kliknij przycisk Zastosuj i OK