Promocje i rabaty w x-kom.pl - dyskusja

(lordjahu) #1

To nie lepiej należeć do X-kom SalesMasters ? Nie dość że otrzymacie zniżki sprzedażowe dla użytkowników, to jeszcze zawsze wpadnie parę groszy na organizację HotZlotu :slight_smile:

PS: Sam mam tam konto, ale jakoś nie udało się skorzystać do tej pory :slight_smile:

Informacje o kategorii: Promocje i rabaty w x-kom.pl
(Blacklord) #2

No to tylko pozostaje czekać na jakiś ciekawy rabacik na Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek :wink:

Pozdrawiam, Blacklord.

(krystian3w) #3

A do logo chyba nie ma :frowning:

(lordjahu) #4

@tomekb a wystarczyło napisać to bym coś już podał od wczoraj, a tak wychodzi że Panowie z X-komu czekają z tymi “promocjami” widocznie na mikołaja.

Na ich profilu na facebooku fajna promka 25% na obudowę dla przykładu, ale tutaj nic ? Może założysz jakiś temat dot tych zniżek to sami się pobawimy ? A by nie robić kryptoreklamy może jakiś wątek ogólny ?

(Jaro070) #5

Fajna promka jest na telewizor 4K 55" Philips 55PUS6561
Z kodem wyprzedaz-tv 200 zł taniej niż na Ceneo

(Radek68) #6

Ja akurat lubię x-kom, sporo rzeczy tam kupiłem, w większości własnie na jakichś promocjach.
Codziennie o 10:00 i 22:00 mają jedną rzecz trochę taniej, tam też czasem coś fajnego uda się ustrzelić.
Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia, to strasznie powolna obsługa w salonie w Gdańsku. Niby 6 stanowisk, ale przeważnie czynne tylko 3 lub nawet 2, bierze się bilet na “szybki odbiór zamówienia” i się czeka, czeka, czeka… i czeka.

(Bogdan_G) #7

Rozumiem, że news spowodował ruch na stronie x-com i dlatego ciężko jest posprawdzać oferty.
Albo to taki sklep internetowy z elektroniką?

(Radek68) #9

Serio? :wink:

(Direwolf) #10

I co jeszcze? Jak ktoś będzie pytał o dysk HDD FIRMY X kupiony w Komputeroniku, to do ogólnego, ale jak w X-KOMie, to do oddzielnego działu? No błagam :slight_smile:

(Radek68) #12

To zerknij w jakim dziale piszesz.
Podpowiem: “Promocje i rabaty w x-kom.pl

(Bogdan_G) #14

Niechby x-kom wykupiło dział na forum DP “DobreLaptopy”, a w nim promocje, rabatki, inne kwiatki - “Tani dysk”, “Naprawiamy z X-Kom”, “Rozdajemy” itp.
Morele gniłyby zazdrości, a z komputronika zrobiłby się komputerowy nocnik.
Niechby pojawiły się sponsorowane działy.

(angry) #15

Przydała by się promocja na dysk zewnętrzny 1TB, ktoś coś?

(Jaro070) #16

Znalazłem SSD Goodram Iridium Pro 960 GB za 999 zł (185 zł taniej niż konkurencja)

(Nameziss) #17

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.