Dyskusja o kategorii x-kom

To nie lepiej należeć do X-kom SalesMasters ? Nie dość że otrzymacie zniżki sprzedażowe dla użytkowników, to jeszcze zawsze wpadnie parę groszy na organizację HotZlotu :slight_smile:

PS: Sam mam tam konto, ale jakoś nie udało się skorzystać do tej pory :slight_smile:

No to tylko pozostaje czekać na jakiś ciekawy rabacik na Czarny Piątek i Cyber Poniedziałek :wink:

Pozdrawiam, Blacklord.

A do logo chyba nie ma :frowning:

@tomekb a wystarczyło napisać to bym coś już podał od wczoraj, a tak wychodzi że Panowie z X-komu czekają z tymi “promocjami” widocznie na mikołaja.

Na ich profilu na facebooku fajna promka 25% na obudowę dla przykładu, ale tutaj nic ? Może założysz jakiś temat dot tych zniżek to sami się pobawimy ? A by nie robić kryptoreklamy może jakiś wątek ogólny ?

Fajna promka jest na telewizor 4K 55" Philips 55PUS6561
Z kodem wyprzedaz-tv 200 zł taniej niż na Ceneo

Ja akurat lubię x-kom, sporo rzeczy tam kupiłem, w większości własnie na jakichś promocjach.
Codziennie o 10:00 i 22:00 mają jedną rzecz trochę taniej, tam też czasem coś fajnego uda się ustrzelić.
Jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenia, to strasznie powolna obsługa w salonie w Gdańsku. Niby 6 stanowisk, ale przeważnie czynne tylko 3 lub nawet 2, bierze się bilet na “szybki odbiór zamówienia” i się czeka, czeka, czeka… i czeka.

Rozumiem, że news spowodował ruch na stronie x-com i dlatego ciężko jest posprawdzać oferty.
Albo to taki sklep internetowy z elektroniką?

Serio? :wink:

I co jeszcze? Jak ktoś będzie pytał o dysk HDD FIRMY X kupiony w Komputeroniku, to do ogólnego, ale jak w X-KOMie, to do oddzielnego działu? No błagam :slight_smile:

To zerknij w jakim dziale piszesz.
Podpowiem: “Promocje i rabaty w x-kom.pl

Niechby x-kom wykupiło dział na forum DP “DobreLaptopy”, a w nim promocje, rabatki, inne kwiatki - “Tani dysk”, “Naprawiamy z X-Kom”, “Rozdajemy” itp.
Morele gniłyby zazdrości, a z komputronika zrobiłby się komputerowy nocnik.
Niechby pojawiły się sponsorowane działy.

Przydała by się promocja na dysk zewnętrzny 1TB, ktoś coś?

Znalazłem SSD Goodram Iridium Pro 960 GB za 999 zł (185 zł taniej niż konkurencja)

1 polubienie

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.