Promocje TV + konsola-znacie jakieś?

(8radek8) #1

Witam.

Spalił mi się TV :-x Będę musiał kupić niedługo nowy i chciałem się was zapytać czy znacie jakieś aktualne promocje, że przy zakupie telewizora w promocji jest jakaś konsola ??

(darian) #2

nic Ci nie dają za darmo,tylko o tym pamiętaj nawet jak zobaczysz taką promocję to pamiętaj że ta konsola już jest wliczona w cenę,albo telewizor to taki szajs że poszedł by za 300-500 zł a z konsolą można go sprzedać za 2499zł (np) jak możesz to poczekaj do świąt i idż do sklepu zapytaj ile dostaniesz zniżki jeżeli kupisz to i to, jeżeli powiedzą że nic to idz do innego sklepu aż do skutku.

Powodzenia

(logo88) #3

Podstawowa zasada to cisnąć pracowników na zniżki. Pierwsza ich defensywa to że się nie da, wtedy opowiadasz jak to w innych sklepach itp. Wtedy pracownicy mówią że to tylko kierownik może ale go nie ma, wtedy warto się umówić na czas kiedy napewno będzie (najlepiej żeby zapisali telefon i dzwonić, ogólnie robić zamieszanie). Z doświadczenia wiem że od ceny której "nie da się obniżyć" można zejść 5-10%. Jeśli nie dostaniesz rabatu przy zakupie właśnie np. TV+konsola to wyjdz z takiego sklepu..

(8radek8) #4

A jeszcze tak ogólnie zapytam, czy wogóle były kiedyś takiego typu promocje TV+konsola ?? Czy tylko takie minimalne opuszczenie ceny np. o 10% przy zakupie 2 rzeczy ??