Promocje TV + konsola-znacie jakieś?

Witam.

Spalił mi się TV :-x Będę musiał kupić niedługo nowy i chciałem się was zapytać czy znacie jakieś aktualne promocje, że przy zakupie telewizora w promocji jest jakaś konsola ??

nic Ci nie dają za darmo,tylko o tym pamiętaj nawet jak zobaczysz taką promocję to pamiętaj że ta konsola już jest wliczona w cenę,albo telewizor to taki szajs że poszedł by za 300-500 zł a z konsolą można go sprzedać za 2499zł (np) jak możesz to poczekaj do świąt i idż do sklepu zapytaj ile dostaniesz zniżki jeżeli kupisz to i to, jeżeli powiedzą że nic to idz do innego sklepu aż do skutku.

Powodzenia

Podstawowa zasada to cisnąć pracowników na zniżki. Pierwsza ich defensywa to że się nie da, wtedy opowiadasz jak to w innych sklepach itp. Wtedy pracownicy mówią że to tylko kierownik może ale go nie ma, wtedy warto się umówić na czas kiedy napewno będzie (najlepiej żeby zapisali telefon i dzwonić, ogólnie robić zamieszanie). Z doświadczenia wiem że od ceny której “nie da się obniżyć” można zejść 5-10%. Jeśli nie dostaniesz rabatu przy zakupie właśnie np. TV+konsola to wyjdz z takiego sklepu…

A jeszcze tak ogólnie zapytam, czy wogóle były kiedyś takiego typu promocje TV+konsola ?? Czy tylko takie minimalne opuszczenie ceny np. o 10% przy zakupie 2 rzeczy ??