Prooblem z monitorem! rozdzielczosc!

(Mctuning) #1

A wiec mam problem, posiadam monitor 14 calowy, i niektore gry takie jak np. Hot Dogs Hot Girls mi nie dzialaja :frowning: :frowning: Co na to poradzic :cry: prosze o pilna odpowiedz!

EDIT: W tych grach nie ma konfiguracji :frowning: , w plikach gier, tez grzebalem :frowning:

(Marunde) #2

A mo偶e to nie wina monitora a sprz臋tu.

Nigdy nie s艂ysza艂em aby gra lub jaki艣 program nie dzia艂a艂a ze wzgl臋du na monitor.

A jaki to jest monitor, ile ma lat i jaki System Operacyjny.

Pod艂膮cz inny monitor i zobacz czy dzia艂a.

(Agatonster) #3

mcmaker

Pilne

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwr贸ceniem szczeg贸lnej uwagi na pierwszy post.

Prosz臋 poprawi膰 tytu艂 tematu na konkretny, m贸wi膮cy o problemie.

W tym celu prosz臋 u偶y膰 przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie pro艣by b臋dzie skutkowa艂o usuni臋ciem tematu do Kosza.

(Mctuning) #4

***** wlasnie ze jakbym mial monitor to bym nie mial problemu :evil: on ma rozdzielczosc 800 na 600 a gra seryjnie 1024 na iles :-x poprostu monitor nie obsluguje tej rozdzielczosci

Pierwszy dzie艅 na Forum - i takie odzywki ? - s膮dzisz, 偶e jedna kropka nadaje wulgaryzmom niewinny charakter ?

Regulamin do poczytania

Agaton

Z艂膮czono Posta : 05.06.2007 (Wto) 13:14

My艣lalem ze tu przebywaja doswiadczeni ludzie na ktorych mozna polegac, poprosic o porade, a tu nic, nie spodizewalem sie tego :expressionless:

(Debo75) #5

W tym przypadku faktycznie ten monitor jest za s艂aby. To chyba jest jaki艣 antyk :stuck_out_tongue: :slight_smile: Nic nie poradzisz na to je艣li gra ma wi臋ksze wymagania od monitora kt贸ry posiadasz nic tutaj nie da si臋 zrobi膰 chyba 偶e si臋 myl臋. Musisz zmieni膰 sobie monitor aby gra膰 w ow膮 gr臋 :slight_smile: POZDRO

(Guicksilver) #6

no raczej nie od tego ja gra艂em na telewizorze chyba 15 lub 14 :wink: i si臋 da艂o gra膰 a przedtem karta 6600