Prooblem z monitorem! rozdzielczosc!

A wiec mam problem, posiadam monitor 14 calowy, i niektore gry takie jak np. Hot Dogs Hot Girls mi nie dzialaja :frowning: :frowning: Co na to poradzic :cry: prosze o pilna odpowiedz!

EDIT: W tych grach nie ma konfiguracji :frowning: , w plikach gier, tez grzebalem :frowning:

A może to nie wina monitora a sprzętu.

Nigdy nie słyszałem aby gra lub jakiś program nie działała ze względu na monitor.

A jaki to jest monitor, ile ma lat i jaki System Operacyjny.

Podłącz inny monitor i zobacz czy działa.

mcmaker

Pilne

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zignorowanie prośby będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

***** wlasnie ze jakbym mial monitor to bym nie mial problemu :evil: on ma rozdzielczosc 800 na 600 a gra seryjnie 1024 na iles :-x poprostu monitor nie obsluguje tej rozdzielczosci

Pierwszy dzień na Forum - i takie odzywki ? - sądzisz, że jedna kropka nadaje wulgaryzmom niewinny charakter ?

Regulamin do poczytania

Agaton

Złączono Posta : 05.06.2007 (Wto) 13:14

Myślalem ze tu przebywaja doswiadczeni ludzie na ktorych mozna polegac, poprosic o porade, a tu nic, nie spodizewalem sie tego :expressionless:

W tym przypadku faktycznie ten monitor jest za słaby. To chyba jest jakiś antyk :stuck_out_tongue: :slight_smile: Nic nie poradzisz na to jeśli gra ma większe wymagania od monitora który posiadasz nic tutaj nie da się zrobić chyba że się mylę. Musisz zmienić sobie monitor aby grać w ową grę :slight_smile: POZDRO

no raczej nie od tego ja grałem na telewizorze chyba 15 lub 14 :wink: i się dało grać a przedtem karta 6600