Propozycja dla gadu-gadu

Chciałbym zgłosić pomysł co do gadu-gadu. Gdzie to mam zrobić?

Chodzi o to aby dodano do programu taką opcję,by nie pokazywano opis danej osoby. np. mam osobę na liście co robi pionowy opis na maxa,mnie to wkurza,ale nie chcę jej blokować czy usuwac tylko chciałbym nie widzieć jej opisu. W każdej chwili mogę wyłaczyć i włączyć pokazywanie opisu.

co o tym myslicie? warto to zgłosić?

Takie uwagi możesz zgłosić na stronie GG http://www.gadu-gadu.pl/kontakt

ale wątpię żeby coś to dało. Twórcy GG od dawna olewają potrzeby użytkowników :frowning:

PS. No chyba że to ma być kolejny baner reklamowy

Jest taka opcja w GG, tylko polega to na tym ze albo ukrywa wszystkie opisy, albo żadnego, nie ma opcji “konkretny kontakt”. Co do pomysłu, do nawet fajny.

Z tego co pamiętam, to była taka wtyczka do PowerGG, która ignorowała entery w opisie. A co do Twojego pomysłu - nie jest on głupi i też byłbym za wprowadzeniem czegoś takiego, ale tak jak mój przedmówca wątpię żeby ktoś się zainteresował tym pomysłem.

Szczerze mówiąc zgadzam się z Serkiem ponieważ moich znajomych opanowała moda na pionowe opisy i strasznie to wkurzające :evil:

Zgłosiłem to twórcom programu. zobaczymy czy w ogóle odpiszą.

mi konnekt ucina opisy

widze tylko 1 wiersz opisu a jak najade kursorem to pokazuje cały

wiec polecam konnekta

a i nie ma w nim reklam

Kiedyś “kochałem” Konnekt, ale zaczął sie sypac strasznie, wiec od 2 miesięcy siedzę na GG, może nie jest idealne, ale wole to niż kombajny typu AQQ, czy brzydki Tlen. Autorzy konnekta mogli by wreszcie wypuścic nowsza wersje instalki, bo coś jest nie tak z obecną, zresztą wiele osób miało problem z wysypywaniem sie Konnekta.

o to co mi odpisano. Chyba mnie nie zrozumiano i już wysłałem ponownie maila z dokładnym opisem co i jak.

cóż, albo masz Ty masz problemy z jasnym przekazywaniem swoich intencji, albo Gadu-Gadu ma supporterów którzy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem ;p

przekazałem podobnie jak tutaj i userzy zrozumieli :slight_smile:

bo napewno tak im sie to chcialo rozpatrzec :evil: a ten pomysl jest naprawde trafiony

O to mi odpisano:

Także nici z tego :?