Propozycja przyklejenia: Oceńcie moją stronę!

Proponuję przykleić temat, w którym forumowicze mogliby prosić o opinie o wykonanej przez siebie stronie WWW.

Pozwoli to nieco uporządkować dział, bo temat co chwila powraca. :slight_smile:

Ja proponuję najpierw się w końcu zdeklarować, czy to w ogóle jest zgodne z regulaminem, bo jeszcze pamiętam czasy jak takie rzeczy się cenzurowało…

Pawek

bądż co bądź to zwykła reklama strony. Takie prośby powinny byc zabronione. Ale to tylko moja opinia.

Toteż właśnie do tego piję…

Dlaczego więc nie są usuwane takie tematy? W dziale Webmastering można ich naliczyć kilkanaście… :?

Można by je przecież wrzucić do jednego wora i niech się tam kiszą. :diabel:

Proszę o decyzję moderatora albo Lazikara.

A czego chcą userzy???

IMO, jeśli ktoś ma ochotę, to niech zamieszcza link z myślą o ocenie. Gdy się już podda krytyce, po 2-3 tygodniach topic do Śmietnika. Myślę, że to ciekawy kompromis.

Reklamować swoje strony to można w podpisach ale żeby każdy sie chwalił to przesada…

Reklamowanie swoich stron w podpisach jest zabronione. Poczytaj Regulamin.

myślę, że można by tak zrobić, ale z drugiej strony tam się zrobi taki bałagan, że z niczym się nikt nie połapie…

było kiedyś podobnie w dziale bodaj problemy, kiedy przyklejono topic „problemy z gg” namnożyło się wówczas tyle pytań i tyle odpowiedzi, że momentami nie wiadomo było do kogo porada była kierowana…

ta propozycja wydaje mi się lepsza…

:slight_smile:

Dobrze, ale jeśli ktoś początkujący chciałby zobaczyć na jakie rzeczy zwracają uwagę innym userom osoby oceniające strony, to w tym przypadku nie będzie miał takiej możliwości. Jak to się mówi, najlepiej uczyć się na błędach innych :wink:

Skoro do tej pory takie posty nie były usuwane, to czemu nagle miałoby się to zmienić. Widocznie zostało to zaakceptowane przez “osoby stojące na straży regulaminu” :wink:

W dodatku wydaje mi się, że link zamieszczony w odpowiednim do tego celu miejscu, będzie w mniejszym stopniu postrzegany jako reklama, niż odzielny topic w stylu: “moja strona”, “oceń moją stronę”.

Od kasowania OT mamy moderatorów. Jeśli wypowiedzi będą na temat i z postów będzie jasno wynikało do kogo jest on skierowany, to nie powinno być problemów.

myślę, że pomysł nie jest trafiony. Już piszę dlaczego

  1. reklama - może zdażyć się tak, że będą wrzucane tutaj strony tylko i wyłącznie jako reklamy - wytarczy poobserwować zwłaszcza nowych userów - wrzucanie stron www w podpis + zachęta, czy wręcz zakładanie tematu “zapraszam na najlepsze forum” etc. W takiej sytuacji udowodnienie komuś reklamy byłoby niemożliwe.

  2. Ocena - jeżleli do tej pory pojawiały się takie tematy, to ocena wygladała tak - “fajne”, “mi się nie podoba”, czasem zdażało się, że autor się obruszał jak “usłyszał” głosy krytyki

  3. jest to forum o oprogramowaniu, a nie webmasteringu - dział powstał w celu uporządowania forum i na prośbę userów. Jak dotąd, problemy jakie tam sie pojawiają mają związek raczej z nieznajomością podstaw niż z faktycznymi wyzwaniami

  4. komentarze - należałoby stworzyć jakiś “wyznacznik” ocen - no bo jak ?? - ktoś napisze “… w skali 1-10”, inny “1-5” - bezsens. Żeby oceny miały jakiś sens muszą być jasno określone. np. od 0 do 100 ptk. - wygląd od 1-20, czytelność 1-5, poprawność kodu 1-30, zgodność ze standartami 1-6 etc. Niestety nie widzę tego, gdyż na forum niewielu userów przestrzega wspaniałej zasady - jak coś krytykuję - to piszę co i dlaczego (znajomość tematu świadomie pominęłem - wystarczy poczytac “porady” fachowców w innych działach - założe się, że znają się oni również na tym). Tradycyjnie posty typu - “jest fajna” etc leciałyby w kosmos - tylko przeraża mnie jedno - skargi dlaczego mój post został usunięty - zwłaszcza, że jest to punktowany dział, a takich userów mamy tutaj sporo, userów którzy dbają o swój image pilnując, że by posty i pochwały nie ginęły.

Takie jest moje zdanie w tej materii

dlatego mówię nie

Mój poprzednik wystarczająco naświetlił problem.

Nie będę dodawał swoich spostrzeżeń, ale podam

wynik przemyśleń - jestem na NIE

A ja napisze tak nawet jakby to nie zwał jest to reklama a wiecie jest w profilu pozycja na strone www można tam dodać adres . :wink: :wink:

Tak wiec nie :wink: :wink:

Ankieta jak rasowa Cyganka,prawdę Nam powiedziała.Cóż Panowie webmasterzy chyba trzeba poszukać innego miejsca w necie na “oceny” waszej twórczości…mój głos na “NIE”.

I tak na zakończenie.

Wszystkie nastepne tematy “Ocencie moją strone” beda wywalane do kosza.