Propozycja

Proszę jeszcze wziąć pod uwagę userów który zarejestrowali się nie po to

aby udzielać się na forum tylko po to aby łatwiej można było je rzeglądać.

W końcu wiadomo, że oglądanie forum zarejestrowanym jest i łatwiejsze

i przyjemniejsze bo nie trzeba już się martwić które tematy już się

przejrzało a w których pojawiły się już nowe posty.

NIE BĄDŹMY EGOISTAMI.

Pamiętajcie są ludzie od mówienia (pisania) i od słuchania (czytania) bo

jak by wszyscy mówili to nikt nikogo by nie rozumiał

Pozdrawiam :wink:

Według mnie ten pomysł nie wypadli, gdyż

Nie nam oceniać motywu rejestracji.

Tym bardziej nie widzę powodu do

kasowania takich Userów

Zapraszam CANALETTO do rozstrzygnięcia kwestii, której pod uwagę nie wziąłeś:

Co zrobić z kontami użytkowników, którzy zarejestrrowali się i logują się, by mieć podświetlane nowe wiadomości, ale nie piszą? No jasne, zostawić, czytają! Tak? A jak stwierdzisz, że czytają, skoro mogli się raz, przy rejestracji zalogować trwale (z ciastkiem) i odwiedzają stronę, lub nie (a ostatnie logowanie jest, powiedzmy, sprzed roku)? I tak dalej… Gdyby usuwanie nieaktywnych kont było taką fajną zabawą, znajdowałby się w panelu administracyjnym odpowiedni do tego celu przycisk. A takiego przycisku nie ma.

Super pomysł! :smiley:

Służbista z Ciebie, ale nie masz uprawnień do instruowania administracji. :smiley:

I całe szczęście, że nie masz takich uprawnień. Z taką twarzą…

:diabel:

Kiedys mialem inne zdanie ale teraz mam inne :smiley:

Po co ich wywalać?

Do tej pory denerwowało wszystkich kasowanie

postów OT przez Moderatora.

Ty natomiast zaszedłeś za daleko :x

ty tez masz ponizej 1000 postów, zgodnie z pomyslm cece tez by ci skasowano konto :lol:

Na przyszłość muszę dowalać emotikonki, bo widocznie niektórzy nie są na tyle inteligetni by rozpoznać ironię(bynajmniej nie chodzi tu o zespół hard rockowy) :stuck_out_tongue:

no tak ,ale jeszce jest taka mozliwosc ze ci userzy maja takze nieaktywne konto mailowe wtedy nawet sie o tym nie dowiedza ze zostali wywawleni :slight_smile:

Niech mają, tylko niech to potwierdzą, bo obecności ich na Forum nie widać. Nie miałem na myśli bezczelnego usuwania nieaktywnych kont (miałem na myśli usuwanie kont za zgodą usera lub z powodu ignorowania mail’ów). Widzę, że zostałem zmieszany z błotem ostrymi słowami krytyki. Można przymknąć temat. Niech treść zamieszczona w tym temacie pozostanie to tylko PROPOZYCJĄ :frowning:

a w czym niby oni przeszkadzają :roll: chociaż jeden porządny argument poproszę, to może poprę pomysł :lol: :wink:

W ydaje mi się, że tych z zerowym licznikiem jest tak dużo i trzeba by kazdego ręcznie wywalać, że się administracjii poprostu nie chce :smiley:

Do tego są modyfikacje.

Z wywaleniem to nie problem. Sens takiej operacji. To jest problem. :?

pomysł bez sensu - totalnie bez sensu :x

no niby tak,ale po co mają być tacy użytkownicy którzy zapisali sie i nie mają żadniego postu lub tylko jeden ?

A czytałeś/aś ten temat od początku?

Forum jest dla wszystkich. Każdy ma prawo się zarejestrować i nie ma obowiązku pisać postów. Już zostały wyzej przedstawione przykłądy po co komu konto.