Prośba o doradzenie nowych podzespołów

Tak to ten sklep. Powiesz mi jeszcze, czy muszę dokupywać jakąś kartę dźwiękową, czy ta na płycie głównej w zupełności wystarczy?

jeśli masz zwykłe głośniki to się nie opłaca, jeśli jakieś dobre wielokanałowe to jak najbardziej tak.

Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Naprawdę sporo mi pomogłeś, bo ja jestem całkowicie zielony w tym temacie. Pozdrawiam.

To lepiej wziąźć Intela E2180 czy E2200 :?: :?: :?:

jak kręcisz nie ma to znaczenia, bierz E2180 a kasę którą musiałbyś dołożyć do E2200 zainwestuj w lepszy cooler np Pentagram HP100ALCu Lite

Przez co najmniej pół roku/rok nie będe nic podkręcał, bo mi to wystarczy i troche bedzie mi zal psuc sprzęt :wink:

psuć sprzęt? czym? bo na pewno nie kręceniem. Przy dobrym zasilaczu, odpowiednim chłodzeniu kręcenie nic nie może zaszkodzić :wink:

No dobra. To wezmę proca E2180 i pokręce go za kilka miesięcy.

Zasilacz Modecom MC-400W wystarczy do tego i wiatrak na proca w zestawie z procem :?:

cooler do procesora jest razem z nim (wersja BOX)

Modecom MC-400 starczy spokojnie

po co za kilka miesięcy, często na Def Vcore idą 3GHz, dajesz FSB 333MHz i mnożnik 9x

No to ten cooler wystarczy :?:

starczy, jeśli znacznie nie podniesiesz napięcia na procu to starczy ten box

OK, dzięki. To wszystko co chciałem wiedziec 8)

Spadły o kilka złotych ceny w znak.pl. Teraz te procesor kosztuje 292zł a kosztował 305zł. Tak samo karta graf. spadła. Moze jednak wziazc 2,2GHz ?

Tylko czy nie bedzie problemu z biosem? Nie trzeba bedzie robic aktualizacji? wykryje go ?

A ja bym radził znaleźć najtańszego Radeona HD 3850 i tani ram, a następnie wziąć na obróbkę Pentiuma, choć go nie lubię:). Poszukaj dobrej płyty pod niego i wszystko będzie cacy. Resztę możesz walnąć w zasilacz, ale zobacz na mój komp i popatrz jakie mam komponenty i jaki zasilacz do nich - powiem tylko, że to był dobry zasilacz do pracy z duronami/athlonami do ok. 2000+